Wpis z mikrobloga

@bury256: Gdybyśmy wysłali GROM żeby zdetonowali bombkę z grzybkiem w Moskwie (przypominam patenty z książek) to z pewnością 100% :> A poważnie - na teraz jakieś 15%, jutro, pojutrze i do końca tygodnia nawet do 40%...
@bury256: Nikt Ci teraz nie powie z całą pewnością. Moim zdaniem Putin gra z Chinami. Skupi uwagę zachodu na Ukrainie, a potem Chiny mogą spróbować przejąć Tajwan. USA przeniesie siły na walkę z Chinami, a wtedy mamy #!$%@?.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jakuberas: zastanawiam się ile ty masz lat, sądząc po stażu na wykopie nie jesteś jakimś smarkaczem jeśli chodzi o wiek. Nie wstyd ci się wypowiadać na poziomie nastolatka wychowanego w patologicznej rodzinie? Sposób twojej wypowiedzi nie jest ani śmieszny ani mądry
"Mowa jest srebrem, a milczenie złotem" zachowaj to sobie, będzie ci w życiu łatwiej
Jeśli mamy liczyć kraje satelicki


@Asterling: Tak mamy liczyć państwa satelickie i tak niemcy też powinny się obawiać.
Natomiast niemcy nie myślą sentymentami jak polaczki tylko widza swoje interesy dlatego zamiast się bać to dogadują się z rosją.
Taki ze mnie debil,


@SEBZER: niestety.

że zawsze kończę dyskusje z osobami które nie potrafią podać argumentu


@SEBZER: trudno dyskutować z osobnikiem, który tak napisal:

Putin otwarcie stwierdził że chce odbudowac granice ZSRR a Polska w tych granicach była.


przecież ja sobie wszystko zmyśliłem a Polska wcale nie była w ZSRR w formie PRL


@SEBZER: ale spróbuję. ZSRR to inaczej Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich - jedno państwo, uznane na
@Nieszkodnik: 1. Wszystko co napisałeś doskonale wiem bo to wiedza podstawowa
2. Nic to nie zmienia w kontekście tego co napisałem w pierwszym komentarzu
3. Rosja i tak widzie Polskę jako część ZSRR
4. witaj na mojej czarnej liście, jak na razie są na niej aż 2 osoby teraz już 3.