Wpis z mikrobloga

Ludzie czy wy jesteście normalni?

Przekleiłem komentarz Lechowicza bo wydawał mi się interesujący i patrzący na sprawe z nieco innej strony, nie napisałem że zgadzam się z nim w 100% ale napisałem że są pewne fakty których nie można przeinaczać.

I tak, Krym samodzielnie i (tfu) demokratycznie odłączył się od Ukrainy a następnie (tfu)
demokratycznie dołączył się do Rosji i to jest FAKT historyczny.

I serio nie rozumiem jak można z taką agresją i pogardą pisać do innego człowieka, który jedynie chce wymienić kilka zdań.

Ogólnie od czasu wybuchu wojny pewne tęczowe konta zaczęły się strasznie rzucać i wyzywać wszystkich co nie myślą w ten sam sposób od onuc.

Nie tędy droga kochani.

#ukraina #wojna #polska
Pobierz
źródło: comment_1645719455ibKVkas7KJY3UpYwbFwexn.jpg
  • 22
wyzywać wszystkich co nie myślą w ten sam sposób od onuc.


@sorek: Żadna nowość :D Neuropki w swoich wpisach określają mnie jako ruską onuce, trola czy agenta. A wystarczyło kilka neutralnych wpisów zamieścić pod znaleziskami, żeby rozkołysać tą karuzele i na własne oczy zobaczyć jacy tu ograniczeni ludzie przesiadują. Zasada jest jedna! Nie możesz być neutralny, tzn możesz, ale nie możesz tego głośno mówić! I kolejna rzecz, musisz być anty Rosja
@Pomidor536: rozumiem Twój argument. Ale to jest nieco inna sprawa, wciąż wydaje mi się, że głosowanie od tak nie przeszło by tak prosto.

Ukraina jest bardzo słabym państwem i nie poradziła sobie z problemami jakie miała po upadku ZSRR. Odłączenie Krymu to jedna z nich.
@sorek: Jeżeli powiesz coś, co choćkolwiek wyda się nawet 0.1% obroną Rosji, to od razu jesteś onucą. Wspieram Ukrainę, wyslałem pieniążki, wezmę pod dach najpewniej przyjaciółkę z Ukrainy, ale i tak ku%# zostałem nazwany onucą, bo śmiałem poprawnie przetłumaczyć tekst orędzia Putina korygując jego słowa.
Podasz fakt, że większośc osób na wschodniej Ukrainie chce do Rosji - też jesteś ku%#a onucą - mimo, że (niestety) to prawda.
@sorek: No Rosjanie wywęszyli że im Marionetka u władzy spada i w chwili niepewności uderzyli w Krym. Kiedyś myślałem że nawet dobrze, bo mimo że dla lokalnej ludności jest to #!$%@?, to przy wejściu Ukrainy do NATO mógł by się pojawić spory problem z rosyjskimi bazami w Krymie co by się skończyło wojną, ale teraz historia pokazała że nie ma co robić buforu między NATO a Rosją tylko dusić tą swołocz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sorek: Jak Krym samodzielnie dołączył do Rosji?xD
Rozumiem że 'zielone ludzki' pewnie tylko roznosiły pokojowe ulotki i oczywiście referendum było w 100% legitne?xD