Wpis z mikrobloga

Nic mnie tak nie dołuję jak moja sytuacja zawodowa. Nie mam wyuczonego żadnego fachu, w dodatku mam dwie lewe ręce. Mam 23 lata, nigdy nie pracowałem i odczuwam ogromny strach przed tym. Nie mam żadnego wykształcenia w konkretnym zawodzie, to znaczy mam, ale nie znajdę w sumie po tym żadnej pracy xD Nie dostrzegam żadnej profesji którą mógłbym się zajmować, ja się naprawdę do niczego nie nadaję XD W dodatku mam fobię społeczną, a kto wie, może i nawet jakiś autyzm. Jestem totalnym gównem. Moje życie nieuchronnie zmierza w kierunku zrobienia czegoś (in video game)

#przegryw #depresja #fobiaspoleczna
eisil - Nic mnie tak nie dołuję jak moja sytuacja zawodowa. Nie mam wyuczonego żadneg...

źródło: pepe

Pobierz
  • 50
@eisil Zacznij od małych kroków, chociaż jakieś gowno pracę typu obsługa klienta na czacie internetowym lub jakiegoś sklepu internetowego.
Najlepsza w tym wypadku byłaby praca bez dużej ilości kontaktu z klientem dlatego zacznij od ofert online. Najlepiej z rekrutacja online, wtedy będziesz miał ciut większą strefę komfortu siedząc u siebie w pokoju podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Chyba, że stać Cię na #neet to wtedy zazdro (in video game)
@eisil: jeszcze na lewo sprowadzają z innych narodowości wolą imigrantów bo po prostu to państwo ma skłonności samo destrukcyjne większość wyleci do Niemiec bo Polska to tylko stacja a ukr do swojego państwa jak się skończy wojna
@eisil: Wystarczy że przyjdziesz na darmowy webinar i mozesz:
-zostać programistą
-zostać spedytorem
-budować bliźniaki
-budować domy na działkach klientów za pieniądze klientów
-zostać stolarzem (XD)
Nie czekaj i zapisz się już dziś! Nie musisz mieć żadnej wiedzy i kapitału! ( ͡° ͜ʖ ͡°)