Wpis z mikrobloga

To uczucie, gdy po drugim sezonie na instagramie poleciłem ten serial, a teraz postanowiłem podrzucić kilka słów dla fanów Martwego Zła, gdy obejrzałem to do końca..

"Ash vs Evil Dead" (2015-2018) - jedyny mój kontakt z martwym złem był wtedy, gdy wpadłem na imprezę sylwestrową, na której z projektora leciał druga część na ścianie, a tak, to jestem zacofany Janusz.

Ash po raz kolejny musi upartolić złu głowę, by można było się pozbyć pewnej książki raz na zawsze.

Wybaczcie moją dygresję, lecz Bruce aka Ash, poznałem w serialu "Burn Notice", który polecam każdemu, kto ma ochotę na lekki humor oraz miliony wybuchów z zakończeniem serial, gdzie w głównej roli można poznać sami-wiecie-kogo, lecz po czwartym sezonie musicie obejrzeć film Axa, aby być na bieżąco.

Jeśli zaś chodzi o ludzi, którzy są fanami Martwego Zła, a nie znają serialu, to powiem tyle, że jest to pozycja obowiązkowa.
Jeśli zaś chodzi o fanów horrorów, slasherów itp. którzy nie spotkali się z Ashem, to polecam kolejny akapit.

Jest to serial, który jest pełen demonów, morza krwi oraz humoru głównego bohatera, więc jeśli nie macie zamiaru odkurzać dwóch filmów, to chociaż obejrzyjcie dwa pierwsze odcinki, gdyż jeden nie wystarczy, by pokazać z czym mamy do czynienia.

PS Szkoda, że Starz postanowił się wybić na tej postaci, po czym wypięli się na nią, gdy ludzie zamiast płacić abonament, woleli "wypożyczać" to z innych stron - teraz należy czekać na to, że jakieś studio wykupi prawa (byle nie netflix, bo to co odpartolili w Lucyferze, to #!$%@? żart) do serialu lub chociaż długiego filmu, by wszystkie wątki zostały zakończone.
PPS Starz, #!$%@? wam w dupę.
PPPS Wołam ludzi, którzy tego chcieli @matkaPewnegoMirka, @Abstrakt, @Cancer84, @przemu321, @JagniecymFuterkiemWalekPokryty, @Huevos, @laxmanCR7, @Tekedo, @Wozyack @magenciorek, @aktez98, @djgrs, @wykopowy_brukselek, @senkju, @BigKahunaDick @NDSS @slonio121, @wowo098, @BoloMaster jeśli ktoś nowy chce być wołany, to zaplusujcie dany komentarz

Pozdrawia martwy Janusz - #filmowyjanusz

#horror #slasher #serial #seriale
hacerking - To uczucie, gdy po drugim sezonie na instagramie poleciłem ten serial, a ...

źródło: comment_1645729237ITtwgyn1HAM7xGDwXPNt9N.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@hacerking juz po zakończeniu serialu czytalem gdzies ze Bruce Cambel nie chce juz nigdy grać Asha. Nie jestem wielkim fanem ale moge polecic Ci kilka filmow z Brucem w klimacie martwego zla.

"My name is Bruce" gdzie aktor gra samego siebie i pomaga uporać sie z demonami w jakies mieścinie.

Bubba Ho-tep gdzie Bruce gra Elvisa na emeryturze i mieszka w domu starosci ktore nawiedzają upiory.

Odrazu zaznaczam ze to kino klasy
  • Odpowiedz