Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 70
Mi tych młodych chłopaków z Rosyjskiej armii to nawet szkoda.

Rodzisz się gdzieś za górami Ural.
Całe życie klepiesz biedę.
W końcu przychodzi czas na pobór.
Idziesz do wojska.
Nie korzystasz jak my na ciągle z internetu więc Twoja wiedza powszechna jest dość znikoma.
Kończysz już szkolenie poznałeś fajnych znajomych na dniach odwiedzisz rodzinę, dziewczynę za którą tęsknisz.

Nagle dostajesz info, że jedziesz w stronę Ukrainy. Boże myślisz kolejne szkolenie czy co jeszcze na sam koniec.
Nie wiesz o co chodzi ale jak trzeba co zrobić.
Dostajesz rozkaz wjazdu na Ukrainę i najazdu co im dokładnie powiedziano to nie wiem.
Motywacja zerowa (to tak jakby Nam kazać strzelać do Duńczyków czy Słowaków).
Wiesz, że nie chcesz tego robić ale jak wrócisz kula w łeb. Nie masz paliwa, jedzenia bo armia traktuje Ciebie jak mięso armatnie.

Ja się nie dziwię, że Ukraina wygrywa a żołnierze Rosyjscy jeżdżą jak na wycieczce zapoznawczej. Starają się chyba ugrać czas w nadziej, że ich zawrócą.

Wybór masz przepiękny. Albo zginiesz na froncie albo zabija Ciebie za dezercję. Najgorsze jest to, że Ciebie w ogóle nie obchodzi ta wojna. Chciałbyś pić teraz wódkę w swojej wiosce z przyjacielem Sasza.

Putin powinien zostać postawiony jak zbrodniarze przed trybunałem.

#ukraina #wojna
  • 19
Dostajesz rozkaz wjazdu na Ukrainę i najazdu co im dokładnie powiedziano to nie wiem.


@Caracas: XDD
rozumiem twoje rozterki bo wczoraj sama miałam podobne ale tutaj już #!$%@? głupoty. Zero litości na kretynów którzy atakują inne państwo. To nie są bezmózgie szympansy (choć patrząc na niektóre ryje można mieć wątpliwość).
@Caracas: luz, ja wczoraj dzieliłam się podobnymi i zostałam mocno sprowadzona do parteru - wyobraź sobie że ten rusek (który teraz jest skruszony i przerażony) gdyby miał w ręce karabin nie zawahałby się ani sekundy żeby cię odstrzelić.
rozumiem twoje rozterki bo wczoraj sama miałam podobne ale tutaj już #!$%@? głupoty. Zero litości na kretynów którzy atakują inne państwo. To nie są bezmózgie szympansy (choć patrząc na niektóre ryje można mieć wątpliwość).


@mirelle: zaciągnij się do wojska i czekaj aż dostaniesz rozkaz ataku. Ciekawe czy będziesz wtedy taka mądra i zdezerterujesz
@marek2092 @Caracas odnośnie komentarza @56632:

Przeciez ten Mirek pokazał prawdę. Rozumiem propagande propaganda, jednak faktycznie tak wygląda postęp frontu. Wiadomym jest ze Ukraina przegra (jesli nie włączy się ktoś z innych państw), tylko wszyscy doceniaja heroizm z jakim się bronią.
Dla nas najlepsze jest to ze ruskie ponosza duże straty. Z drugiej strony jak zauwazaja inni glownie traca sprzęt zabytkowy z wyjatkiem helikopterów. Nie widać najnowocześniejszego ich sprzetu, stad wielu sie
@Caracas: Myślę, że zza klawiatury człowiek jest odważniejszy, konsekwencji nie ponosi, świat wydaje się prostszy. Mama przyrządza Inkę z sojowym mleczkiem, tatuś kupi nowa grafikę do komputera, Lewica w tv powie, że wszyscy są równi i trzeba wszystkim po równo, ot kuźwa taki Miras to ma trudne wybory w życiu, nie to co rusek z wioski co to sra za domem wyglądającym jak stodoła. Poszedł do wojska bo z tego dobrobytu
@Caracas: Pomyśl sobie, że saszka by tego nie rozkminiał w ten sposób, gdybyś przed nim stanął - dostałbyś kulkę w łeb i nie myślałby, że jesteś tylko „spoko Matim, który nie chce tu być, i wolałby teraz grać w LOLA, czy wrócić do swojej Kasi”