Wpis z mikrobloga

Najbardziej mnie rozwala jak jakiś ruch ośmiu gwiazdek #!$%@? się na siłę do pisu. Zachowanie nienawiści do rządu podczas gdy ich zachowanie jest jak najbardziej poprawne, jest co najmniej idiotyczne. Zgorzknienie społeczeństwa w takiej sytuacji pokazuje tylko jak bardzo #!$%@? mamy społeczeństwo. To mi przypomina idiotów co się wyzywają od 60 i obrażają policję bo ich raperek tak nawinął a w życiu nie mieli do czynienia z policją. Czy jakby rządził ktoś inny zachowałby się inaczej? Pewnie tak, ale chyba z obecnych partii chyba tylko Lewica czy Konfa mogłaby nas kompromitować, póki co inni mogą brać z nas przykład.

PS. Wczoraj jak wyśmiałem tutaj tweeta Tomasza Lisa to został wpis prędko usunięty. Nie wiem czy zgłoszenia czy administracja ale to też kompromitacja.

#wojna #rosja #ukraina
  • 6
@userYGc4uxJzGewY jakby tak było to pół biedy bo może i słusznie ale nie czas na to. Coraz więcej komentarzy widzę totalnie bez sensu że fundacje i prywani ludzie pomagają więc po co rząd organizuje pomoc? Żeby podpiąć się pod sukces ludzi? Nosz #!$%@?, nóż się w kieszeni otwiera
Chcesz chwalić ludzi, którzy w okresie najlepszej koniunktury ever masowo dodrukowali pieniądze i rozdali je w ramach transferów socjalnych zamiast uniezależnić nas energetycznie, zmodernizować armię i kupić systemy pplot, zapewnić nam ochronę zdrowia na europejskim poziomie? W tej chwili jesteśmy romantyczni, ale goli i wesoli. Mogliśmy być dużo dalej a jesteśmy w ciemnej dupie. Gratulacje.