Wpis z mikrobloga

Śmiejecie się z kacapów że żyją w alternatywnym świecie.
Wyborcy Trumpa nie lepsi.

Tylko 3% wyborców Trumpa twierdzi, że Biden wykonuje lepszą pracę prowadząc swój kraj niż Putin, podczas gdy 47% twierdzi, że Putin wykonuje lepszą pracę niż Biden; 45% twierdzi, że żadne z nich nie radzi sobie lepiej niż drugie, na @YahooNews

#trump #biden #usa #republikanie #ukraina #rosja #wojna #neuropa
naczarak - Śmiejecie się z kacapów że żyją w alternatywnym świecie.
Wyborcy Trumpa n...

źródło: comment_1646130302uvsuHMSPiwMkP9dfhNpsZi.jpg

Pobierz
  • 13
@naczarak: ale tak szczerze: gdy w niedzielę Putin ogłosił tę mobilizację wojsk nuklearnych, to pewnie Tramp ogłosiłby następnego, że on ogłasza mobilizację dwukrotnie większą i dwukrotnie szybszą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LewuaH: @zobq:

Przecież główny cel 20 lat rządów Putina to odzyskanie Ukrainy
Masz rację, gdyby rządził Trump wojny by nie było bo Donald sprzedałby Ukrainę Putinowi bez żadnego zastanowienia.
@LewuaH: Nie doszłoby, bo Ukraina zostałaby sprzedana zanim w ogóle jakakolwiek wojna miałaby szansę się zacząć.

No, chyba że ty jeden z tych, dla których izolacjonistyczny Trump, wypinający się na NATO i UE i oferujący Ukrainie fejkowe "wsparcie" w zamian za produkcję fałszywych dowodów na kontrkandydata w wyborach prezydenckich to miał być zbawca i największy wróg Putina co to twardo się sprzeciwi próbom aneksji Ukrainy - wtedy to se wierz w
Nie doszłoby, bo Ukraina zostałaby sprzedana zanim w ogóle jakakolwiek wojna miałaby szansę się zacząć.


@mnik1: To dlaczego Putin czekal przez cala prezydenture Trumpa i dopiero jak Biden objal rzady i pokazal swoje nieudacznictwo, zaatakowal?
Na szczescie wszystko nie poszlo po mysli Putina, ale Putin czekal na zakonczenie NS2, ktore Biden mu umozliwil znoszac wszystkie sankcje. Putin liczyl ze szybko sobie poradzi z Ukraina, utrzyma sojusz z Niemcami a gaz zacznie
@baidu: Normalnie to napisałbym teraz o Syrii, na przykład, ale to nie ma sensu najmniejszego przecież, bo widzę że masz już gotową teorię - prawda, przyjacielu?
Normalnie to napisałbym teraz o Syrii


@mnik1: To znaczy co bys napisal o Syrii?
Syria jest dobrym przykladem tego jak gabinet Trumpa wiedzial jak rozmawiac z Rosja. Projekcja sily jaka zrobil w Syrii, kompletnie zrownujac z ziemia elitarna jednostke Putina, tzw. wagnerowcow zrobilo na Rosji mocne wrazenie (byly nawet komentarze ze Rosja odpowie militarnie). Rosja oficjalnie nie przyznawala sie do tych sil, mowiac ze to nie ich ale do czasu Trumpa
@baidu: Jop, teoria wszystkiego gotowa, talking points trumpowskich szmat, łamane na gadających głów, kopiowane w stosunku 1:1. Nie chce mi się, kumplu, serio, dość mam użerania się z polskimi onucami żebym musiał się jeszcze z amerykańską użerać - uznaj że wygrałeś i daj mi spokój.
trumpowskich szmat


@mnik1: Nie ma powodu do wyzywania sie nawzajem. Ja nie nazywam Cie bidenowska szmata i prosilbym zebys i Ty mnie nie wyzywal.
To ze mam inne poglady niz Ty i o nich pisze nie jest powodem do wyzwisk.