Wpis z mikrobloga

@Kranolud: kto wie, czy propaganda. Zdarzają się takie zjeby. Tak samo zdecydowana większość Polaków ostatnimi czasy jest uprzejma dla Ukraińców w potrzebie ale na pewno są też tacy, którzy czyhają na zdesperowane nieuważne Ukrainki, mając w głowie niezbyt miłe zamiary.
@Kranolud: podesłać link do filmu jak wygląda sytuacja? w Korczowej większość uchodźców ciemnoskórzy 20-30 latkowie, w Przemyślu trochę mniej ale i tak sporo, wyglądają jak ci co byli nie dawno na granicy z Białorusią
@Kranolud: Tutaj jest nagranie z Kijowa (pociąg do polski). Nic dziwnego, że nachodźcy schodzą z oczu naszym służbom w Przemyślu.
https://twitter.com/TGtarnogorski/status/1498656869811994627
Merkel i jej rozwiązanie kryzysu XD Do tego dochodzi kwestia, że w czasie kryzysu białoruskiego, tęczowe awatarki miały heheszki, że Niemcy łapią za dużo nachodźców po swojej stronie, jak na to, że granica z Białorusią jest pilnowana. Otóż szlak od Rumunii, przez Ukrainę i Polskę na niemiecki socjal przypuszczalnie jest
@Skinek1987: Typie mowa była o gwałtach, rabunkach i innych rozbojach. Takich filmów dalej brak. A ty mi wrzucasz filmik z jakiegoś „zatrzymania obywatelskiego”, na którym nie widzę żeby cokolwiek takiego się działo.
Czy przez granicę przy okazji przedostają się nielegalni? Niewykluczone. Ale póki co nie ma ani jednego potwierdzenia, choćby jednego video, które by pokazywało, że doszło w Przemyślu do jakichś przestępstw z ich udziałem. Jak na dzisiejsze czasy, gdzie każdy
@Skinek1987: Chyba nie zdajesz sobie sprawy ile contentu na portalach społecznościowych (Facebook, Twitter, Reddit czy sam Wykop) tworzą w dzisiejszych czasach farmy trolli, zwłaszcza w gorących tematach… a reszta to naiwni ludzie nakręcani przez ten trolling. Społecznościówki to obecnie tak samo śmieciowe źródło informacji jak media głównego ścieku. Ja sam wierzę tylko naocznym świadkom których sam osobiście znam i do nich mam zaufanie. Resztę traktuję z wielkim dystansem. Propagandę i jednej
@Pan_Konewka: Zauważ iż pod postami prezydenta pojawiają się komentarze ludzi podpisanych własnym nazwiskiem. Większość kont posiada długa historię, zdjęcia, członków rodziny, własne posty itd. Czyżby Rosjanie aż tak długo i tak drobiazgowo prowadzili swoje farmy?