Wpis z mikrobloga

@Nelson2004: ten NEAR skubany mocno sie do przodu chce wyrywać, miałem wchodzić najpierw w okolicy 10-11 a później 8-9 (troche z pamięci strzelam gdzie tam strefy są), ale troche za mocno zapakowany jestem już i przy tym co sie dzieje to wolę jednak z boku zostać.
Jak mam za 100$ wchodzić to mi się nie chce kolejnej pozycji do portfela brać.
To w 2022 powinno dać zarobić fajnie.
@KeepCalm: Ja się później jeszcze ustawiłem na 7.4 jak zaczęło spadać i nie sądziłem, że wejdzie ale udało się dobrać prawie na samym dołku. Czekam teraz do 7-go i zobaczę co pokaże. Czy wysiadać czy jechać dalej do pełnego miesiąca.
@Nelson2004: czemu do 7? coś się dzieje ciekawego?
I tak wszystko od BTC zależy, ale NEAR serio fajnie wygląda, aż żałuje że nie mam budżetu na niego teraz, bo oczywiście mam dużo small capów samych pewniaczków na tłustych minusach :)
@Nelson2004: jaki to interwał to się pewnie da po wykresach policzyć, nie? ;)
Anyway taktyka chyba dobra, zamiast pierdyliard projektów mielić to znaleźć swój sposób na zarabianie i się go trzymać, jeśli działa.
  • 0
@KeepCalm sam się dziwię ale działa od roku. No właśnie jak policzysz swiece, to i tak nie pokaże Ci interwału. Sprawdzałem :)
Na innym interwale ilość świec możesz mieć taką samą ale już kolory zupełne inne.