Wpis z mikrobloga

Batalion zmechanizowany jednej z brygad Sił Zbrojnych Ukrainy w bitwie pod Charkowem zdobył 6 (sześć) nowych rosyjskich czołgów T-80BVM z 200. brygady piechoty zmotoryzowanej Sił Zbrojnych Federacji Rosyjskiej - Jurij Butusow

To są T80 w najnowszej wersji modernizacji
https://twitter.com/ua_industrial/status/1498816420871819265
#ukraina #wojna
elim - > Batalion zmechanizowany jednej z brygad Sił Zbrojnych Ukrainy w bitwie pod C...

źródło: comment_1646180827f1UVjzn3y5xQ6NnIdOzIyD.jpg

Pobierz
  • 27
@Tank1991: Nowe główne wojska. Tylko w niektórych miejscach logistyka pozwala na wykorzystanie tych pojazdów w normalny sposób.

Ale jak ma sie denaturova jako generała czy innych spawaczy to jak ma taka ofensywa wyglądać. Taktyka ta sama od II wojny światowej. Okrążenie, artyleria i wjazd do miast.

Tyle książek co czytałem i to wszystko wygląda jak końcówka wojny od strony wchodu xD
@Tank1991: To nie blef. Mają broń atomową, ale nie użyją jej tylko z powodu putina. Prędzej zabiją tam putina niżeli jej użyją.

To wszystko za długo trwa dla Rosji, a przeciwnik obserwuje i wyciąga wnioski. Teraz celem Rosji jest wyjście z tej inwazji z twarzą i trzymanie pozoru potężnej Rosji.

Tyle, że Chiny jak i USA obserwują ten konflikt i tutaj jest ta bolączka ruskich, bo prócz tej swojej broni atomowej
@ZuluScout:

mit wielkiej Rosji upadł wraz w pierwszymi dwoma dniami inwazji, ale to tylko moje skromne zdanie.


tez jestem takiego zdania

tylko jedno mnie ciekawi, rozumiem niedoszacowac ale az tak? bajka o nazistach nie wystarczyla czy nakłamali tam putinowi generałowie ze dadza rade? no ale to zostawia - sam putin nie wiedzial jak jest zle?

ua dostala wsparcie ale dopiero po 3 dniach jak widac bylo ze sobie radzi. Nawet niemcy
@Tank1991: Mnie zastanawia dlaczego nie połączyli sił od pierwszego dnia razem z bombardowaniami i ogromem nalotów sił powietrznych + balistyki. Niby chcą marionetek na Ukrainie, ale pewna użytkowniczka @Heekate wspomniała o zasobach naturalnych, które znajdują się na Ukrainie, a do tego dobrze zachowane miasta nie są potrzebne.

Cholera wie co myśleć o tym konflikcie ( ͡° ʖ̯ ͡°)