Wpis z mikrobloga

Mam pytanko, czy dobrze rozumiem, że jeżeli nie sprzedawałem krypto to i tak muszę wypełnić pita 38, rubrykę E, która pozycja mnie interesuję i czy mam tam wpisać sumę jaką wpłaciłem i kupiłem za nią krypto łącznie i tyle?

Jeszcze jedno pytanko, mam w historii wpłat jakieś 15 euro. I potem to wypłaciłem po kilku minutach (w historii wypłat tak mam, miałem za to coś kupić ale od razu wypłaciłem to co wpłacicłem). Czy to jest uważane jako sprzedaż kryptowaluty, bo niby nic za to nie kupiłem? (w historii sprzedaży nic nie mam) I czy to też mam dodać do kwoty łącznej czy bez tego bo w końcu nic za to nie kupiłem?
  • 8
Wpłaciłem troche więcej, ale chyba powinienem wykazać za ile kupowałem w pit? W ogóle ja mam to zsumować z 'Historii Wpłat' czy 'Historii Kupna' z binance? Chyba z kupna?
@Kolczaneiro: Ostatnie pytanko.
Raz w PLN wpłacałem a raz w EURO bo nie dało się w PLN, i mam np. 40 euro, w historii bankowej mam kwote -182,55 Blokada, a zaraz wyżej mam rozliczoną na 182,53 to sumuję tą 182,53, zgadza się? Nie muszę z nbp brać tylko mogę z banku z historii i to będzie ta druga kwota?