Wpis z mikrobloga

Roma 4:0. Czterej napastnicy Romy strzelili gola. Gorzej, że Destro po okiwaniu bramkarza i strzeleniu gola zdjął koszulkę. Miał już jedną żółtą kartkę, dostał drugą i w konsekwencji czerwoną. Zabawne było to, że Destro na początku chciał zdjąć koszulkę, ale po sekundzie sobie przypomniał, że miał już żółtą kartkę. Także nawet jej do końca nie zdjął, od razu starał się założyć z powrotem, ale sędzia to zauważył, dał mu drugą żółtą i czerwoną :)

#roma #livescore #pilkanozna #seriea
  • 13
@Mietu: Dokładnie. Jak oglądałem skróty starych meczów Romy to np. Cassano praktycznie po każdym golu zdejmował koszulkę, czy nawet kopał w chorągiewki. Poza tym co jest złego w tym, że gość zdejmie koszulkę i pokaże jakiś napis?
@wojtasr: Właśnie oglądam powtórkę tej sytuacji i się dziwię, że sędzia pokazał drugą żółć. Sam przepis jest durny i nie wiem czemu ma służyć, ale tak swoją drogą to nie jestem przekonany, czy to co zrobił Destro można zakwalifikować jako ściągnięcie koszulki. Przepisy pewnie tego aż tak szczegółowo nie definiują (?). Nie lubię takich bezsensownych sytuacji, ani nadgorliwych sędziów :x
@DickJustice: Przepis jest idiotyczny. On pewnie chciał pokazać napis w stylu "Tak chciałem się z Wami przywitać", albo "Przepraszam za opóźnienie". Po sekundzie się zreflektował, ale sędzia był bezwzględny. Szkoda, bo dobrze, że się przełamał, a patrząc na końcówkę pewnie miałby okazje na strzelenie kolejnych bramek