Wpis z mikrobloga

Siemka, jest w ogóle coś jeszcze popularnego w stylu starego ogame? zamierzam spróbować na #sgame ale boję się, że ze względu na szybkość gry (wszystko idzie w kierunku 20x itd. szybkości gry) to gra ma sens tylko w nolifieniu. Pograłbym sobie z chęcią jakieś fajne granie eco ale żeby gra była teżpopularna - nie dla mnie skanowania galaktyk lub innych terenów jak np. w travianie dniami i nocami.
#ogame
  • 9
@Xoltron: Prędkość x8(flota) nie jest jakaś zabójcza. Są serwery i x200 u konkurencji. Samo ogame ma już takie serwery x8.
W obecnej dobie telefonów na spokojnie da się grać bez nolifienia.
@SGame: stare ogame stało się "ugamelą", prędkości małe ale ludzie tyle hajsu pakują w paczki że na serwach x200 tak szybko się nie rozwijają XD
Na tureckim serwie gość 100kkk wbił w 2 tygodnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) i to na serwie x10 XD
@SGame: kurde widzę, że wasze community wszędzie mega mocno leży. Na discord nic się nie dzieje, nie ma czatu ogólnego w grze - trochę szkoda. Dla mnie ekspedycje to kompletne novum nawet nie wiem o co w tym chodzi i nie bardzo się gdize dowiedzieć - chybąże działa identycnzie jak na ogame.
@KrolOkon: Dlatego ja zrezygnowałem z kupna surowców, paczek etc.
Jedynie oficerzy są którzy dają na przykład +50% wydobycia czy badania -30% czasu.
Siedzę właśnie w pracy, więc nie traktuje sgame jako źródła dochodu. Jak kolega wyżej napisał, aby na picce było ^^
@Xoltron: Działa identycznie jak na ogame, trzeba mieć astrofizykę na 12lvl i wysyłasz statki.
Później jak dorobisz się szperaczy to wysyłasz szperacze bo one przywożą x2 tyle deuteru co zwykłe statki.
Ogólnie polecam robić zadania wprowadzające, można się co nieco z nich dowiedzieć.

Community leży pomimo starań. Jak przejałem grę odświeżyłem forum, zrobiłem discorda. Ale ludzie nie chcą wchodzić i rozmawiać. Na fb też coś próbuję wrzucać by zachęcić ale skutki