Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie mam konta a dzisiaj włamali mi się do mieszkania i ukradli dwa laptopy. Lenovo legion 7 I Lenovo carbon x1 oba zaszyfrowane z secure boot. Laptopy są bezużyteczne bo bios jest zamknięty. Najlepsze jest to że okradli mnie w momencie kiedy byłem na zakupach dla uchodźców (pampersy, jedzenie, mleko)

Probowalem zrobić find my device ale bezskutecznie. Google też nie widzi. Mam nagranie z kamerki (screen jak wchodzą) i już byłem na policji. Macie jeszcze jakiś pomysł jak mogę sprawdzić lokalizację?

Jeżeli sprawcy to czytają to jak zwrócicie lapki do niedzieli włącznie to zapominam o wszystkim.

Do reszty - oferuje 2000 złotych nagrody za pomoc w znalezieniu laptopów. Mail : Hyrdut@protonmail.com

#wroclaw #nagroda #skradziono #csiwykop #okradajo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6222fed040c70f0614410222
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Nie mam konta a dzisiaj włamali mi ...
źródło: comment_1646490923fzYa5ZmGa0Ep51RhMRUh0C.jpg
  • 14
@widmo82: @P4jMepR: pisze z anonima bo nie chce mu się konta zakładać, maila ma na protonie a laptopy zaszyfrowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaraz się okaże, że żyje z jakiś scamow albo jest internetowym dilerem dlatego tak się próbuje ukrywać XD
To nie jest fejk. i nie wrzuce ich mord (mialem 3 kamerki w mieszkaniu) bo jeszcze mi sprawe zaloza o upublicznianie wizerunku bez ich zgody.


@AnonimoweMirkoWyznania: No to wtedy poznasz dane zlodziei, wiec chyba o to chodzi? Wiem, ze zyjemy w patologicznym panstwie, ale nawet jak zlodzieje Cie pozwa to mysle, ze warto. Nie wiem jakie jest orzecznictwo w podobnych sytuacjach, ale liczyl bym na odstapienie od kary w takim przypadku.