Wpis z mikrobloga

@misiekss dzisiaj dzwoniłem o stal zbrojeniowa...usłyszałem 1. Nie ma stali, nie ma ceny 2. Nie ma aktualnie, pod koniec tygodnia może. Ostatnia cena 7,5k brutto 3. Nie ma dzwonić pod koniec tygodnia, cena na dziś 7k

Myślałem że w tym roku chociaż fundamenty zacznę ale chyba nie ma sensu w tym roku ruszać z czymkolwiek..
@SerMichalus: niezła lipa, dzisiaj obdzwonilem za drutem wiazalkowym bo mialem od tygodnia zamowioną tonę po 6zł i ciagle brak realizacji, okazalo sie ze nie ma i nie bedzie. Nigdzie nie było, w jednym miejscu znalazlem ale po 8zł to wzialem 2 tony :D
żebro fi12mm wisiałem klientom 10ton bo jakos w zimie posprzedawałem, nie zczailem sie jakie braki na magazynie i 28 lutego na szybko zamawiam 16 ton po 4zł. Ok,
freeszpak - @SerMichalus: niezła lipa, dzisiaj obdzwonilem za drutem wiazalkowym bo m...

źródło: comment_1646850889oef1IuvtQGdNdj5PxhfcwH.jpg

Pobierz
@freeszpak: jakby na handel to było to czlowiek bylby zarobiony, a to i tak juz dawno sprzedane xD

A obecnie wyslałem zapytania do kilkunastu firm od ktorych brałem stal to nawet nikt nie odpisał, telefonów nie odbierają. pytałem znajomego co sprzedaje prety fi12mm w detalu w pobliskiej miejscowosci to mowi ze ustawił cene 99zł za pręt hehe