Wpis z mikrobloga

Ziemkiewicz to jest wyjątkowo


@Mikka: celny obserwator. Kiedys w ogole sie nim nie interesowalem ale gdzies od roku ogladam to co ma do powiedzienia i wszystko celnie opisuje. Przy okazji #!$%@? jednych i drugich. To mi sie podoba( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mikka: Wyciekły nowe notatki Janusza Kowalskiego: Tusk i Orban to najlepsi przyjaciele z parlamentu UE. Polski rząd zawsze odcinał się od kontaktów z Węgrami i zacieśniał współpracę w ramach wspólnoty. To Tusk zawsze grał na rozbicie unii. Nie ma bardziej pro-unijnej partii niż Solidarna Polska i PiS dzięki czemu jesteśmy bezpieczni. To Tusk rządał oddania wraku żeby sprowokować agresję rosyjską. Tusk rozpętał wojnę na Ukrainie
Rafcio będzie żałował tego cytatu xdddddd


@Normie_Lurker: W życiu. Rafcio zmienia poglądy o 180 stopni średnio co 5 lat. Polecam z ciekawości poczytać jego książki tak sprzed ~20 lat (np. ,,Polactwo" z 2004), szczęka mi opadała jak to czytałem i co chwilę musiałem sprawdzać na okładce, czy rzeczywiście autorem jest Rafał Ziemkiewicz. Naprawdę bezbłędna i ponadczasowa diagnoza polskiego systemu politycznego.