Wpis z mikrobloga

Jaki ja naiwny jestem, to jprdl xD
Nawet chwaliłem pisowców, że dość się ogarnęli i na początku agresji rosjii na Ukrainę, zachowują rigcz.
Teraz się dowiadujemy, że pisowskiesyny wykorzystują śmierć Ukraińców, i w ustawie o pomocy dla nich, cichcem przepchnęli zapisy o bezkarności "covidowej niegospodarności". Wcześniej im sie nie udało, to po złodziejsku teraz wykorzystują okazję, i szansę na zamiecenie złodziejstwa pod dywan.
Najobrzydliwsze zwierzęta, jakie kiedykolwiek istniały w polskiej polityce.
Ha tfu, na ich padlinę.
#bekazpisu #bekazprawakow #ukraina #wojna

  • 120
  • Odpowiedz
przeciez to ordynarny szantaż emocjonalny.

gdy sie podniosa głosy, że pis chce świństwo przepchnąć pod pretekstem wojny(tfu), to będa wrzeszczeć że peło wspiera putina.

zakład?


@dos_badass: bum!
Witek oznajmiła właśnie, że komisja ds Pegazusa, to uderzenie w państwo polskie, i osłabianie w obliczu wojny.
czyli chcesz zadawać niewygodne pytania, jesteś ruskim onucem. i hooy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
już śliny na nich brakuje xD
  • Odpowiedz
  • 2
@dos_badass powinno się wydrukować jakieś plakaty i rozwieszać w kościołach i innych miejscach gdzie chodzą belmondziaki żeby się o tym dowiedzieli
  • Odpowiedz
owinno się wydrukować jakieś plakaty i rozwieszać w kościołach i innych miejscach gdzie chodzą belmondziaki żeby się o tym dowiedzieli


@smway: uszanki z Moskwy, i berety z Torunia są nieprzemakalne.
plakaty to marnowanie papieru, braknie na banknoty.
pozostaje liczyć na Matkę Naturę, tj. biologię.
  • Odpowiedz
Nawet chwaliłem pisowców, że dość się ogarnęli i na początku agresji rosjii na Ukrainę, zachowują rigcz.

@dos_badass: A jak ktoś pisał, że oni tylko latają po mediach, przypisują sobie oddolne działania Polaków i #!$%@?ą o pomocy żeby przypudrować wizerunek, to było wyzywanie od onuc ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na szczęście szybko pokazali twarz xD
  • Odpowiedz
@ismenka
@dos_badass od dawna mówię, że pis to cholernie inteligentny organ, bez skrupułów oni nie biorą jeńców i im jak najbardziej na rękę jest to, że Polacy się żrą między sobą bo oni na tym zyskują. Według mnie na pis jeden sposób, ryzykowny, ale ma sens: pis ewidentnie uznaje zasadę "nie ważne jak mówią, byleby mowili" i zawsze jak się mówi o pisie to ludzie zaczynają się kłócić (jak już wspomniałem to
  • Odpowiedz
@RoMaN_MiKLaS: Unia sobie przyjeła Radzie ds. Rolnictwa i Rybołówstwa UE traktat dotyczący kontroli i cenzurowania internetu (ACTA). PO chciał przenieść ustawe na polski grunt ale ludzie się dowiedzieli, protestowali i sprawa się rypła.
  • Odpowiedz
@dos_badass: ale w czym się ogarnęli na początku? cofnęli jakąkolwiek antypolską reformę? nawet nie odwołali rady przez którą tracimy miliardy z funduszu odbudowy UE, a węgiel z Rosji dalej importujemy
  • Odpowiedz
a bo za peło!... xD


@dos_badass: Nie za peło, tylko napisałeś o najobrzydliwszych zwierzętach, co nie ma żadnego sensu, biorąc pod uwagę, że inne partie robiły dokładnie to samo xD
  • Odpowiedz