Wpis z mikrobloga

Jaki ja naiwny jestem, to jprdl xD
Nawet chwaliłem pisowców, że dość się ogarnęli i na początku agresji rosjii na Ukrainę, zachowują rigcz.
Teraz się dowiadujemy, że pisowskiesyny wykorzystują śmierć Ukraińców, i w ustawie o pomocy dla nich, cichcem przepchnęli zapisy o bezkarności "covidowej niegospodarności". Wcześniej im sie nie udało, to po złodziejsku teraz wykorzystują okazję, i szansę na zamiecenie złodziejstwa pod dywan.
Najobrzydliwsze zwierzęta, jakie kiedykolwiek istniały w polskiej polityce.
Ha tfu, na ich padlinę.
#bekazpisu #bekazprawakow #ukraina #wojna

  • 120
  • Odpowiedz
@fujiyama: nie wyjeżdżaj z tym "bo za PO", tak też maja swoje za uszami ale to co sie odpierala teraz to przerasta wszystkie wały innych rządów, trzeba być niezłym oszołomem żeby tego nie widzieć.
  • Odpowiedz
nie o PO tylko o tym, ze jedna władza robi to co druga.

Trzeba to przypominać codziennie, żeby wyborca miał świadomość, że zamiana A na B niewiele zmieni.

Moim zdaniem każde świństwo PiS zrobi też PO. Change my mind.


@fujiyama: dobra załóżmy, że jest tak jak mówisz, ale wymienimy władze na Tuska - skoro to żadna różnica dla ciebie to nie zauważysz nawet, że się zmienił rząd i nie będziesz miał
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko: Jeśli będzie rządził lepiej i nie łamał prawa oraz rozliczył bandę pisowców to nie.
Obawiam się natomiast, że może być gorzej, bo degradacja władzy postępuje z każdą kolejną kadencją bez względu na to kto tam się zainstaluje.
  • Odpowiedz
Jaki ja naiwny jestem, to jprdl xD


@dos_badass: No jesteś xD Serio wierzyłeś, że nagle przyzwoici i troskliwi się stali? Te #!$%@?, które prześladują rodziny swoich przeciwników politycznych?

Pierwsze, co zrobili, to zaczęli wykorzystywać Ukrainę do jeżdżenia po Tusku, że jest za to współodpowiedzialny. Tak, jak piszesz - zwierzęta, a nie ludzie. Postaraj się za 3 miechy znowu nie uwierzyć, że Kaczyński to spoko facet, a Morawiecki też nie taki zły
  • Odpowiedz
A jak ktoś pisał, że oni tylko latają po mediach, przypisują sobie oddolne działania Polaków i #!$%@?ą o pomocy żeby przypudrować wizerunek, to było wyzywanie od onuc


@WaveCreator: nigdy! a napewno nie wyzywałem od onuc. xD
po prostu nie chciałem przeszkadzać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

za każdym #!$%@? razem ludzie robią to samo, jakiś kryzys i od razu dobry PiS xD

no ile można się na tych
  • Odpowiedz
PO #!$%@? nie rządzi już z 8 lat, więc skończ #!$%@?ć


@mako37: to, że ktoś nie rządzi nie oznacza, że nie można go krytykować xD co z momentem jak przestaje rządzić to nikt ich już nie może więcej krytykować? Ty za 8 lat też będziesz wspominał, że PiS 8 lat temu zrobiło źle to i tamto.

Zresztą to nie do końca prawda, ze PO nie rządzi od 8 lat bo znaczna
  • Odpowiedz
@dos_badass: Przepraszam co było rigczem w działaniu tego rządu od początku inwazji na Ukrainę?
Granie emocjami polaków, masowa dezinformacja, propaganda i medialne przenoszenie wojny do kraju, po to aby w efekcie w sposób niekontrolowany zacząć ściągać tutaj miliony uchodźców?
Który kraj w UE stać na to co teraz #!$%@? polski rząd? Żaden, dlatego wszyscy siedzą cicho a polska zmienia się w obóz z uchodźcami i ma katastrofę humanitarną a już za
  • Odpowiedz