Wpis z mikrobloga

Gdzieś mi mignął Kamson na IG i z ciekawości zobaczyłem jego profil "czy żyje", a tu niespodzianka - prawie 150tyś obserwujących - wchodzę w socialblade z ciekawości, a tam dziennie przybywa 8-12tyś obserwujących.
Widać że chłopak niczego się nie uczy - znowu tureccy followersi, a za miesiąc będzie płacz że mu konto albo ukradli albo zbanowali - żenada i cringe w jednym :)
#bigbrother
  • 8
  • Odpowiedz
@kipman1: @Przemas129: jestem przerażony wami. Ten głupkowaty program był parę lat temu, kogo to obchodzi teraz, a wy jęczycie, że musi być kolejny. Struktura się skończyła i trzeba zapomnieć. Ja to brałem jako jakąś formę dyskoteki na wakacjach, było miło- ale nie pamiętam kto ze mną tańczył. Serio macie tak powalone życie, że ciągle piszecie - BB wróć? hehe, powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) EDIT- jest
  • Odpowiedz
@Fischu24: lecz się kolego - nikogo nie interesują twoje przemyślenia. Wskaż że ja napisałem że chcę kolejnego BB, a jak nie jesteś w stanie udowodnić to zastanów się w pierwszej kolejności nad sobą bo masz ewidentnie problemy z oceną rzeczywistości i noe wiesz do kogo piszesz.
Tag dotyczy BB zatem po co tutaj wchodzisz?
Pisanie o dzieciach i wojnie na tym tagu nie ma sensu - zamiast pieprzyć glupoty o wojnie
  • Odpowiedz
@Fischu24: o ch..ci dzbanie chodzi ?, tak chce kolejnego BB no i co z tego??Co w tym dzbanie złego??Tag dotyczy BB i co to to ma wsòlnego z wojną. Co za zryty łeb i kretyn bedzie mi rozkazywal o czym mam pisac o a o czym nie.
  • Odpowiedz
@kipman1: a też zerknęłam z ciekawości sami obserwujący zagraniczni jacyś tacy Ali coś tam, no ale każdy orze jak może, tyle że on oskarżał innych o kupowanie obserwujących. NO ALE Dzięki temu chałturzy, żebrze o reklamy jakiś hotelików. Lans się zgadza jeszcze się Wiktorie przygarnie no bo taka biedna.
  • Odpowiedz
@Elewelka: akurat to nie prawda że chałturzy dzięki temu - w dzisiejszych czasach bardzo łątwo sprawdzić konta z fejkowymi obserwatorami. Do hotelików dostaje się dzięki swojej dziewczynie lub znajomym z którymi tam bywa, którzy posiadają prawdziwych obserwatorów.
On kupuje followersów aby podbić swoje ego - to na tej zasadzie działa jak mówi że jest wielkim aktorem, a prawda jest taka że to statysta... nie zmienia to faktu że można pocisnąć bekę
  • Odpowiedz