Wpis z mikrobloga

to mi piszesz, że skoro popieram walkę cywili z Rosją to mam jechać na Ukrainę i walczyć, ale sam tego nie zrobisz a też popierasz? Ty masz problemy z podstawowym rozumowaniem, nie z czytaniem xD


@koniecswiatajestbliski: jak pisałem, popieram walkę ukraińskich cywili. Polscy muszą być znacznie lepiej chronieni. Ale jak chcesz to możesz jechać tam ginąć
  • Odpowiedz
no ale sam napisałeś, że jeden rusek zabity tam to jeden mniej do ataku na Polskę i to był Twój argument. To czemu ty nie pojedziesz?


@koniecswiatajestbliski: bo nie jestem takim dzbanem jak ty i wiem, że walka cywili z regularnym wojskiem ma bardzo niską skuteczność.
  • Odpowiedz
@mroznykasztan: większe szanse nie ginąć mam z daleka od wojny. A wróg mnie mało obchodzi. Jeśli państwo w którym płacę podatki nie jest w stanie zapewnić mi bezpieczeństwa to poszukam takiego państwa które mi to zapewni.
  • Odpowiedz
ty jesteś szkodliwą onucą. Ukraińcy dobrze, że walczą, ale Polacy w takiej sytuacji mają poddać się ruskim xD


@koniecswiatajestbliski: jestem onucą, bo nie chcę rzezi polskich cywili, którzy w ogólnym rozrachunku i tak gówno zrobią zorganizowanej armii przez brak uzbrojenia i wyszkolenia, tylko chcę dozbrojenia armii? XD

Ty naprawdę jesteś szkodnikiem z gwoździem w mózgu.

I tak, dla Polski będzie lepiej gdy cywile się poddadzą i będą czekać na pokonnie Rosji
  • Odpowiedz
ale dla Ukrainy już nie lepiej? Lubisz jak zabijają cywili za granicą?


@koniecswiatajestbliski: z dwojga złego lepiej żeby Rosjanie zabijali Ukraińców, tracąc przy tym ludzi i sprzęt, oraz obrywając sankcjami. Przez to gdy będą chcieli nas zaatakować, to będą dużo słabsi.
  • Odpowiedz