Wpis z mikrobloga

https://www.wykop.pl/link/6559571/filmowa-mowa-nienawisci/

Gdy przedstawiciele chrześcijan mówią o osobach LGBT - zboczeńcy, dewianci i chcą ich batożyć to wtedy jest wyrażanie poglądów
jak historycznie pokaże się że religia to jedna z najgorszych rzeczy jakie przytrafiła się człowiekowi to jest mowa nienawiści xD

nie wiedziałem że po prawej stronie tyle płatków śniegu, uwu ;3

#bekazkatoli #bekazprawakow #netflix #wikingowie #chrzescijanstwo #lgbt #seriale #neuropa
Pobierz
źródło: comment_1647145130nM8aSTVaNjMh1ghJmbRatr.jpg
  • 52
@wonsz337:

Ale po co się obrażasz na słowa? Taka jest definicja, tak wygląda. Chcesz zmieniać słownik pod siebie, bo masz inne wyobrażenia? Ja jestem Thelemitą, ze mnią pewnie jest z 10 osób xD ale mówią reigia. Wiem do czego zmierzasz, ale po co zmieniać celowo semantykę?
@NoJakNieJakTak: widzę że masz jakieś wyobrażenie tego czym jestem i je atakujesz ale nie możesz być dalej od prawdy, istnieje tylko jedna prawdziwa religia choć nie ma nazwy nazywa się ją na dziesiątki różnych sposobów bardziej lub mniej trafnie. Najcenniejszym narzędziem jakie może ułatwić jej poznanie jest ostry jak brzytwa sceptycyzm w połączeniu z otwartością umysłu. Jej motywy przewijają się w tzw. religiach w niektórych bardziej w innych mniej, bardzo widoczne
@Lereve: Zwrócenie mi uwagi to jedno moja skrajna ignorancja to inne, nazwij mnie idiotą, nie obrazisz mnie a co najwyżej stwierdzisz fakt. Tak wracając do tej religii w domyśle katolicyzmu to moja radykalna niechęć do tego czegoś przy czym nie mówię tu o ludziach szukających tam spełnienia potrzeb duchowych tylko o tą cyniczną korporację to mam w rodzinie osobę wysoko postawioną w tej organizacji i z tej perspektywy to wygląda gorzej