Wpis z mikrobloga

https://www.wykop.pl/link/6559571/filmowa-mowa-nienawisci/

Gdy przedstawiciele chrześcijan mówią o osobach LGBT - zboczeńcy, dewianci i chcą ich batożyć to wtedy jest wyrażanie poglądów
jak historycznie pokaże się że religia to jedna z najgorszych rzeczy jakie przytrafiła się człowiekowi to jest mowa nienawiści xD

nie wiedziałem że po prawej stronie tyle płatków śniegu, uwu ;3

#bekazkatoli #bekazprawakow #netflix #wikingowie #chrzescijanstwo #lgbt #seriale #neuropa
N.....k - https://www.wykop.pl/link/6559571/filmowa-mowa-nienawisci/

Gdy przedstaw...

źródło: comment_1647145130nM8aSTVaNjMh1ghJmbRatr.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@Blenderslaw: @K4KU: Przedstawcie co to zmienia ale bez zakłamywania historii i hipotez bez pokrycia, fakty są takie że w nowoczesnym społeczeństwie nie jest nam już potrzebna a wcześniej była co najmniej problematyczna
(i to mam na myśli wojny, hamowanie rozwoju, podziały na przestrzeni tysięcy lat a nie że mi się nie podoba xD)
  • Odpowiedz
@K4KU: co ty #!$%@? xD to ty próbujesz stawiać symetryzm pomiędzy paroma milionami i 10 tys. Wiadomo, jak nie katolik to onuca xd tymczasem papaj dalej nie wie, kto kogo zaatakował ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Blenderslaw: no tak religia i inne mity od zawsze służyły do manipulowania niepiśmiennymi wieśniakami, do wzbudzanie emocji, nienawiści, stygmatyzacji, tylko czy teraz potrzebujemy tego, jako spoiwa społeczeństwa?
  • Odpowiedz
@NoJakNieJakTak: Ale co to za różnica, że to nowoczesne społeczeństwo. Argument typu "Haaalooo! Mamy już XXI wiek, to niemodne!" jest bezsensowny, bo większość obudowy się nie zmniejszyło. Społeczeństwa się rozwinęły materialnie, choć wciąż na zachodzie istnieje ogromny problem z dzietnością, co wskazałem, co przesądza o przyszłości naszej kultury, jakakolwiek ona by nie była. Religijni ludzie w Ameryce mają dwa razy więcej dzieci w USA i nieważne jest ateiści by się starali,
  • Odpowiedz
@Rejetn: Patrząc na to, że istnieje w pewnym stopniu zastój pod względem ekspansji (gdy się nie ekspanduje, to ktoś ekspanduje nas), mamy zastój demograficzny, to pokazuje, że coś głęboko z naszą kulturą jest nie tak. Coś sprzecznego z tym jak wyewoluowaliśmy i o ile nie zmienimy tego, to zostaniemy odsunięci od kart historii jak tysiące ludów (Prusowie, Wieleci, kupiecki Nowogród na północy wyrżnięty przez Iwana Srogiego.. Całe mnóstwo).
  • Odpowiedz
@Blenderslaw: tylko, że zastój wynika z tego, że jesteśmy krajem rozwiniętym xd ja wiem, że Szwecja nie istnieje od 2005 roku, a muzułmanie przejeli zachód w 2010, za to wspaniałe Burundi, czy Niger przeżywają okres rozkwitu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Blenderslaw: taka samo, jak sam rozwój, po prostu tak jest, że bogatsze społeczeństwa nie potrzebują religii, a ta "ekspansja" to bzury, wynika tylko z poziomu życia, muzułmanie na zachodzie również szybko sie laicuzują
  • Odpowiedz