Wpis z mikrobloga

@AntyBohater: mówię konkretnie o statystyce dotyczącej śmiertelności mężczyzn. Nie muszę ci chyba przypominać ilu facetów którzy obecnie mieliby 80 lat umarło wtedy? Tak tak, jestem onucą bo myślę logicznie.
  • Odpowiedz
Tak tak, jestem onucą bo myślę logicznie.


@Jrv20: XDDDD
Najmłodsze roczniki które poszły w 1941 na front były z 1923 roku, czyli dzisiaj mieliby... 98 lat. Naprawdę myślisz, że gdyby ci ludzie przeżyli II wś to mieliby jakikolwiek realny wpływ na demografią w 2021? Poniżej masz ruską piramidę demograficzną. Jak tak dobrze ci idzie logiczne myślenie to chyba sam zauważysz, że ruscy mężczyźni zaczynają masowo zdychać po 40tce
AntyBohater - > Tak tak, jestem onucą bo myślę logicznie.

@Jrv20: XDDDD
Najmłodsz...

źródło: comment_1647192160tGBGNjbZRuvnsVgf5tCVi5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@AntyBohater: dużo aborcji. widać skąd Lempart i jej lewactwo ze strajków kobiet ma korzenie. ciekawe czy pieniądze ze zbiórek na Ukrainę też znikną w niewyjaśnionych okolicznościach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AntyBohater: Piramida wieku pokazuje tylko pośrednio kiedy kto umiera, bezpośrednio jest to wykres zależności pomiędzy pokoleniami. Masz niż wojenny i powojenny baby-boom i jego następstwa, które widzimy do dziś. Czego oni was uczyli w tych podstawówkach 20 lat temu ()()()
  • Odpowiedz