Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Też tak macie, że wasze życie to dno ale jest jeden taki chwilowy moment w roku, że wracacie do żywych? Tak jakby ktoś wylał na was kubeł zimnej wody? Jestem już starym koniem. Strasznie się stoczyłem. Przeglądanie tagów #przegryw i #blackpill, prawie codzienna alkoholizacja, kompletna izolacja. Z domu wychodzę tylko do sklepu. Wczorajszy słoneczny dzień (prawie wiosenny) i postanowiłem wieczorem wpaść do sklepu w małej rodzinnej miejscowości gdzie tracę swoje lata. Stoję przy kasie i w radio wpada piosenka sprzed 10 lat a przede mną stoi młody chłopak, mocno wyperfumowany. Od razu przyszło mi na myśl, że wpadł po drodze do sklepu jak jechał do jakiejś panny. Oczy mi się lekko zaszkliły bo przypomniałem sobie swoje lata młodości, które już nie wrócą. Nie miałem jakiejś normickiej młodości i rzeczy działy się przypadkiem. Pamiętam jak razem z takim kolegą szwendaliśmy się bez celu, ubrani w najlepsze nasze koszulki, też wyperfumowani (pewnie jakimś adidasem) licząc na to, że gdzieś spotkamy też szwędające się laski. Jeżdżenie bez celu rowerem i czajenie się z piwem bo byliśmy nieletni. Wszystkie te letnie/wakacyjne dni, w których nic wielkiego się nie działo ale wtedy każdy dzień był przygodą. Gdy jakimś cudem udało mi się poznać laskę przez internet i ta ekscytacja gdy do niej jechałem i wracałem od niej. Nie wiem, które uczucie jest silniejsze. Nagła chęć szybkiego nadrobienia tych straconych lat czy przytłoczenie, że to już nie wróci i it's over. Tęsknie za czasami młodości i chciałbym wrócić. Nie miałem wielu takich akcji dlatego żałuje, że lepiej tego nie wykorzystałem bo szybko zleciało. Dałbym wszystko żeby poznać prawdziwą, szczerą miłość gdzie patrzylibyśmy w siebie jak w obrazek i czuli jak byśmy byli szczeniakami. Muszę zacząć podróżować żeby poznawać jak najwięcej ludzi. Jestem nienormalny xD

#przegryw #tfwnogf #stulejacontent ##!$%@? #feels #blackpill #zwiazki #relacje #feels #przemyslenia #lato #wakacje #mlodosc #agepill #doomer #samotnosc #smutek #podrywajzwykopem #nostalgia #spierdotrip

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #622dcb27a13ce6a222f451cb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Też tak macie, że wasze życie to dn...

źródło: comment_1647258059WFlVbkH8ocKKw6C3ubARHH.jpg

Pobierz
  • 2