Wpis z mikrobloga

@nick230: Mam tylko MBP 2015 więc nie wiem jak to działa z makami które mają TouchID czy tam FaceID. Na Windowsie definitywnie działa Hello (identyfikacja twarzy) jak i zwykły pin :) Sam na moim maku wpisuje cały czas hasło i jest mi to obojętne
  • Odpowiedz
@lolen: Kurde, musiałbym zainstalować jeszcze raz i się trochę pobawić bo nie pamiętam dobrze. Przy przeglądarce na iphonie było ok, ale w aplikacjach pamiętam, że było słabo bo przy logowaniu w ogóle manager się nie uaktywniał, musiałem wchodzić w aplikacje bitwarden, szukać nazwy i kopiować po kolei login i hasło...
  • Odpowiedz
@nick230: aż celowo wylogowałem się z paru kont, i jeśli autorzy wpadli na genialny pomysł rozbicia logowania na dwie kroki to jest czasem lipton (przykład peppera), ale zaś rozbite na dwie w Twitterze działa bez problemu, kolejna którą testowałem była do jakiegoś chińskiego smartwatcha, i tam był problem, pozostałe działały mi bez problemu, i tak samo jest w Safari
  • Odpowiedz
@lolen: ok to jakiś progres na pewno zrobili. Dzięki za odpowiedź. Póki co przedłużyłem lastpass bo dostałem zniżkę, ale za rok pobawię się przed końcem subskrypcji m.in. bitwardenem i zobaczymy :)
  • Odpowiedz