Wpis z mikrobloga

@fortySeven: nie wiem jak teraz wygladaja warunki, ale wątpie, zeby sie wiele zmienilo. W kazdym razie jak pamoetam, to po pierwsze przez pierwsze kilka (np. 5) lat, za wczesniejsza splate placi sie prowizje. Druga sprawa, ze potem tez nadplat nie mozna robic co miesiac, bo tez bank za to dolicza.
ale ciekawe czy tłumaczono wtedy, że będzie to oznaczało, że ta ogromna rata którą widać przy tych 7 proc. to w zasadzie nie idzie na spłatę kredytu tylko to same odsetki


@SpalaczBenzyny: no #!$%@? sorry, ale jak ktos bierze kredyt na mieszkanie i nie wie ile % w pierwszej racie to kapital, a ile odsetki, no to juz nie ma sily, zeby kogokolwoek o to obwiniac xD harmonogram podejrzewam, ze nadal
jak pamoetam, to po pierwsze przez pierwsze kilka (np. 5) lat, za wczesniejsza splate placi sie prowizje. Druga sprawa, ze potem tez nadplat nie mozna robic co miesiac, bo tez bank za to dolicza.


@mazaken: zależy od banku i umowy. Ja np. właśnie w ING mam tak, że mogę sobie już od pierwszej raty nadpłacać ile chcę i nie pobierają mi za to żadnej prowizji. Mogę sobie np. co miesiąc spłacać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mazaken: ja brałem w lipcu 2021 na stałym oprocentowaniu na 5lat i mogę nadpłacac bez kosztów od pierwszej raty. Mogłem zrezygnować z karencji. I mogę nadpłacac codziennie jak by mi się chciało... ING
@mazaken: a gdzie napisałem że nie? Raty kapitałowe czy nie, zawsze w dupie. Nie wiadomo kiedy op wziął kreche a ty od razu wujek dobra rada, wielki doradca fifarafa