Wpis z mikrobloga

Witam chciałabym na tarasie założyć mini szklarnie , czy ma ktoś może sprawdzona firmę lub na co zwracać uwagę by po sezonie się to nie zepsuło? Chodzi o taka malutka, na parę warzyw , często widać coś takiego na balkonie.
#ogrodnictwo #warzywa #balkon #taras
  • 9
  • Odpowiedz
@userrrr: wiem że na początku były same tagi ale niestety wina pisania na telefonie. Co do allegro rozumiem gdzie kupić , ale bardziej w wpisie chodziło mi o to czy ktoś ma jakąś mini szklarnie z firmy x która w miarę jest dobra jakościowo, nie rozwali mi się po włożeniu 2 roślinek itd.
  • Odpowiedz
@matabora: dzięki też tak robiłam poszukiwania , chodź miałam nadzieję że jednak na wykopie jest różnorodna społeczność i może znajdzie się fan ogrodnictwa balkonowego
  • Odpowiedz
@Del123: kupiłam w zeszłym roku, niebieski się zapalił do pomidorów malinowych własnej produkcji z balkonu. Nie pytaj ¯\_(ツ)_/¯

Brałam z allegro, ma mniej więcej pół metra kwadratowego podstawy i półtora w pionie. Kierowałam się opiniami userów i polecam to rozwiązanie, reklamy robić nie będę, za wielu firm tam nie ma, znajdziesz.

Ładnie się przechowało przez zimę, nadal przezroczyste mimo całego sezonu. Folia w całości, szkielet też.

Jedyny element, który z czasem
  • Odpowiedz