Wpis z mikrobloga

Kupiłem licencję na WinRARa.

Musiałem przeinstalować Windowsa bo mi rozrył 3 dyski i nic nie działało, a potrzebuję tego systemu do okazjonalnego grania i druku 3D...
W każdym razie - przy instalacji musiałem rozpakować RARa. Pobrałem WinRARa i przypomniałem sobie jak mnie bolało kiedy ktoś piracił soft który napisałem.
No i kupiłem licencję.

#karma może, nie wiem
#pracait #winrar #czujedobrzeczlowiek
Pobierz Wyrewolwerowanyrewolwer - Kupiłem licencję na WinRARa.

Musiałem przeinstalować Win...
źródło: comment_1647716897PFj1M9U1BUDTn5QsEncEVJ.jpg
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wyrewolwerowanyrewolwer: 7zip zjada winrara na prawie kazdym polu. No ale jak uwazasz, ze jest uposledzony to wlasnie na takich ludziach jak Ty winrar czepie hajs ( cale czy pieńćdziesiąt na rok, ale jednak). Pewnie masz ponad 40 lat, right? Chociaz zerowa argumentacja odnosnie 7zipa sugeruje cos zgola innego.
Windows rozryl 3 dyski xDededede
Moze miales dla zabawy zalaczona defragmentacje 24h na dobe.
7zip zjada winrara na prawie kazdym polu


@Prosument: Ok, pokaż/udowodnij.
Bo w UX na pewno nie.

czepie hajs

Jak już chcesz pouczać innych to sam bądź poprawny - "trzepie".

Pewnie masz ponad 40 lat, right? Chociaz zerowa argumentacja odnosnie 7zipa sugeruje cos zgola innego

7zip zjada winrara na prawie kazdym polu

No to jak tam 40 latku, prostata zbadana w tym roku?

Windows rozryl 3 dyski xDededede

Prosta rzecz - padają
@Wyrewolwerowanyrewolwer: IzArc posiada wszystkie główne opcje z których korzysta 95% ludzi w winrar
Integracja z powłoką (opcje które widzisz jak klikniesz prawym na plik są te same co w winrar)

Jak ktoś chce pakować wiele plików na raz każdy do osobnego archiwum to doinstalować Haozip który jest przenośny
Obydwa programy sa za free