Wpis z mikrobloga

Ferrari vs Polak, odbędzie się choćby nie wiem co, z kilku powodów.

* Boxdel wyjdzie na hipokryte, gdy ostatnio było prime i wiedzieli o tym, że Soroko uciekł A mimo to nic nie mówili, różnica jest taka, że Soroko uciekł kilka godzin przed walka, a fame wiedziało prawie 3 tygodnie przed galą, że walka może się nie odbyć. Dlatego Grubas zrobi wszystko, żeby walka się odbyła, bo inaczej wyjdzie na jeszcze większego hipokryte niż jest w rzeczywistości, że to ukrywali.

* Obstawiam, że znaczna część publiki kupiła ppv, czy bilety na właśnie tą walkę, wtedy by poleciały zwroty, a tak to nie uznają nikomu bo walka w jakiejkolwiek formie się odbędzie i już nie będzie można napisać, że dla tej walki się kupiło, bo nawet jeśli by była 1 runda, która by trwała 1 minutę to walka się odbyła. Dlatego choćby nie wiem co, to ta walka się odbędzie.

* Polak zauważył, że ma większe szanse, jest pewniejszy siebie, do tego za gownianą walkę i tak zgarną kasę, a Polak możliwe że samochód, dlatego tak bardzo na ta walkę nalegał, bo wie, że teraz ma większe szanse.

Ogólnie byłem w tej walce za Polakiem, bo nie lubię Farmazona, ale to co Oni tam odwalają to jest dramat.. szkoda, że niestety ale dla nich zawodnik jest tylko zwykłym produktem, niczym więcej, a z drugiej strony sami zawodnicy jak Farmazon pokazują, że jeszcze trochę i zjedza gówno " włodarza " tylko żeby kasę zgarnąć. Żalosne.
#famemma
  • 1