Wpis z mikrobloga

Jak spotkacie typka o nicku Wojownik na EUNE, to splujcie go na pysk i najlepiej zreportujcie po meczu. Chłop przez 35 min chodził po fontannie i od czasu do czasu zrobił campa w jg, żeby pokazać nam że nie zasługujemy wygrać gry bo oddaliśmy pierwszą krew xD. Najlepsze że gra bez problemu byłaby wygrana. Smutne że te insekty mają tyle czasu by robić takie rzeczy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#leagueoflegends
  • 19
@SlepyBazant: w ogóle nie dają banów XD możesz sb generalnie robić 0/20 na takim silverze i nic
ale to co ten typ odwala łapie się pod bana bo to nie jest tak, że on nie umie grać XD on po prostu troluje gierki i widać to na statach
@SlepyBazant: czy ja wiem, ja siedze w silverze i czasem jak zgłaszamy to przyjdzie ten cudowny feedback także fakt jak ktoś nie umie grać na silverze to jedno ale jak ktoś wqurwia ludzi notorycznie to już inna bajka
@SlepyBazant: no ale masz screena ze statystykami gdzie jest czarno na białym że gość po prostu nie robi nic, już nawet nie chodzi o tf ale nawet stworów z topa nie farmi
to co tu jeszcze trzeba w ramach materiału dowodowego XD to jest taki przypadek że to widać

a flame, huh ja mało kiedy zgłaszam - jak trzeba to trzeba :V ale raczej mało kiedy
Jak napisałem ticket, ze konto jest zboostowane (niepodważalne dowody) to mnie olali i stwierdzili ze oni nic nie zrobią bo jest COVID i zajmują się tylko sprawami związanymi z utrata kont