Wpis z mikrobloga

@kodecss: przecież audytor i tak dostanie normalne wynagrodzenie za godziny pracy. To nie jego wina, że ktoś wyżej nie potrafił zweryfikować poprawności adresu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 81
@demonox: Będą potem znowu dzwonić, bo w systemie im się pojawi, że byłeś umówiony. Przygotuj jakąś wkrętę już. Coś jak np. "zawody wyciągania #!$%@? z wody" albo podaj się za biuro poselskie Korwina ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzwonią wtedy faktycznie ludzie, a jak sobie zrobisz dobrze jaja, to już nie będzie ani jednego telefonu. Mnie zbanowali w bazie jakieś 2 tygodnie temu XD
  • Odpowiedz
@demonox: do mnie już nie dzwonią bo po każdym robotycznym "dzień dobry" bekałem tak głośno że możliwe że uszkodziłem sobie słuch. mniejszy wysiłek i może mniej zabawy ale jednak mam spokój
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 85
@demonox: szanuje w opór. Moj jak dojechał do rzekomego miasteczka i do mnie dzwonił to jeszcze kręciłem go w lewo w prawo po wiosce. On stracił mój czas, ja zabawiłem się jego czasem i nie żałuję.
  • Odpowiedz
@Catalyst17: ja zawsze telemarketerom przedstawiam się jako Domino Jachaś, bo Wojtyła zawsze wydawało mi się zbyt oczywiste ale jak widać - działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@demonox: do mnie już nie dzwonią bo po każdym robotycznym "dzień dobry" bekałem tak głośno że możliwe że uszkodziłem sobie słuch. mniejszy wysiłek i może mniej zabawy ale jednak mam spokój


@IntoApocalypse do mnie przestali dzwonić odkąd im linię zajmowałem i ciągle pytałem czy rozmawiam z botem xD
  • Odpowiedz
Ale marnowanie komuś dnia, człowiekowi który chce zarobić na chleb to totalna żenada.


@kodecss: Są też ludzie którzy emerytom wciskają garnki za 5000 albo osobom z długami chwilówki na 1000% - to że ktoś bezpośrednio nie łamie prawa nie znaczy że jego praca nie jest złem. Każdy taki przedstawiciel fotowoltaiki dokładnie wie jak nachalne są te telefony dzięki którym ma "klientów" i ma w to #!$%@?, więc my aktywnie powinniśmy to
  • Odpowiedz