Wpis z mikrobloga

Kolejny wywiad z serii The Putin Files, tym razem Julia Ioffe zgłębia powiązania Kremla z wyborami w Stanach w 2016. Pojawia się też wątek Wikileaks i Edwarda Snowdena.. dziwnym trafem, informacje pozyskane przez Rosję bardzo szybko pojawiały się na Wikileaks. Mnóstwo powiązań pomiędzy Assangem, a ludźmi z Russia Today. Zaraz po ujawnieniu dokumentów przez Snowdena, to ludzie z WikiLeaks kupili mi bilet do Moskwy - nie było w tym żadnego przypadku. Po 4 latach od tej rozmowy wszystko układa się w spójną całość.

Gdzie jest Edward Snowden? Zwykle bardzo aktywny na twitterz, lecz od 27 lutego milczy - po dość enigmatycznym wpisie.

E.S 27.02:

Nie jestem podwieszony pod sufitem nad beczką z kwasem za pomocą liny, która płonie coraz szybciej za każdym razem, gdy tweetuję, wy troskliwe demony. Po prostu straciłem wszelką pewność, że dzielenie się moimi przemyśleniami na ten konkretny temat jest nadal przydatne, ponieważ błędnie określiłem sytuację.


#rosja #wojna #ukraina #putin
#wikileaks #snowden #teoriespiskowe
#assange
tomosano - Kolejny wywiad z serii The Putin Files, tym razem Julia Ioffe zgłębia powi...
  • 1