Wpis z mikrobloga

@ania1973: Przeanalizuj sobie kto poruszył ten temat pierwszy bo nie ja a @lukixx. Pieprzysz a nie czytasz. Sprawy związane z covidem muszą mnie interesować u innych ludzi bo ich bierność lub chwalenie tego zamordyzmu wpływa na moje życie.
  • Odpowiedz
@ania1973: No jak mam ustępować takim ludziom, skoro przez takich ludzi jak jestem w budynkach przestrzeni publicznej to wydzwaniają na mnie na psy że maseczki nie mam.
  • Odpowiedz
@Olostro: i wszystko rozchodzi sie o to, że ludzie dzwonią na psy, bo nie nosisz maseczki? () swoje zdanie na temat pandemii mam, nie muszę się nim publicznie dzielić, a możesz uważać co chcesz. to prawda, że #!$%@? Nas wypisywanie w osobnych postach gorzkich żali, bo ktoś neguje Twoją osobę
  • Odpowiedz
@comiszkodzi: o psach to tylko jedna kwestia o innych się nie dowiesz, to że Cię to #!$%@? mi to ryba. Skoro Cię #!$%@? to nie wspieraj wpisów dotyczących covidjaństwa i wszyscy niech też tak robią i będzie luz, ale to nie możliwe bo zawsze się znajdzie banda covidiotów
  • Odpowiedz
@kipman1: Po to że nie ma sprzeciwu społecznego wobec zamordyzmowi. Wręcz przeciwnie niektórzy sami pisząc do mnie go popierają . To, że to przeszkadza lewackiej ścierce nie ma na mnie żadnego wpływu. Nie jest lajkowane to co piszę, bo to z tendęcjami lewackim tag
  • Odpowiedz
@Olostro: nie jest lajkowane co piszesz bo nikogo nie interesują twoje wywody nie związane z TEMATEM TAGU.
Zachowujesz się jak typowy pisowski krzykacz - nasrać na środku salonu i dyskutować czy coś śmierdzi ze sszokowanymi ludźmi którzy muszą patrzeć na twoje żałosne zachowanie.
  • Odpowiedz
@Olostro: jak dla mnie to ani foliarz ani atencjusz
to wygląda na typowego trolla, który robi to zawodowo
pojawiają się na różnych forach tematycznych i rozpoczynają kontrowersyjny, nie związany z tematem wątek
chodzi przede wszystkim o kreowanie emocji wokół jakiegoś tematu
liczba odpowiedzi pokazuje, że mu się udaje.....
  • Odpowiedz
@comiszkodzi: aha i znowu nie rozumiesz co robisz? Wczoraj polubiłaś tekst dewasty w który mówi że mam sreberko na głowie . Ostatni raz Ci tłumacze co robisz. Jaki trzeba mieć umysł żeby nie wiedzieć co się robi
  • Odpowiedz