Wpis z mikrobloga

@B0B69: No niestety sami zaczynają pisać do mnie w tematach w których stoimy po dwóch stronach barykady Przeszkadza Ci bo też jesteś strażnikiem plandemii, cóż dobrze że się zgłosiłeś zobaczymy ile tu covidiotów
  • Odpowiedz
@comiszkodzi: Negując moją postawę wspierasz noszenie maseczek, locdawny, przymusowe szczepienia, zwalnianie ludzi za brak szczepienia, mandaty za brak maseczek itd. Nie rozumiesz, to takie trudne?
  • Odpowiedz
@Olostro: To pisz z nimi a nie zaśmiecasz tag - w twoim poście nie ma nic wspólnego z HP - wypad szkodniku

@comiszkodzi - zgadza się - szuka atencji i to w taki głupi sposób - szedł na tag HP i od rana wk#rwia ludzi jakby nie miał co ze sobą zrobić.
  • Odpowiedz
@Olostro: ja nie widziałam, żeby ktoś zaczął do Ciebie pisać na temat teori spiskowych na tagu, tylko komentowac stan Twojej srebrnej czapeczki XD "sami do mnie piszą" kolejne urojenie, że ktoś coś pisze?
  • Odpowiedz
@Olostro: Jak poruszasz jakiś temat związany z Hotelem to atakujesz ludzi którzy się z Tobą nie zgadzają, tak jakby Cię przerastało to że ludzie mogą mieć inne zdanie. Ewentualnie jesteś profesjonalnym trollem który pisze to za co mu płacą okazjonalnie poruszając tematy hotelowe. W takim szanuję, mieć pecunię za oglądanie Hotelu Paradise to jest wyczyn. Brawo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz