Wpis z mikrobloga

@derko123: mogę ci oddac naklejki "Karny K*tas za złe parkowanie" Zostało mi jakieś pół rolki a od 3 lat nie mam juz biura w centrum to się marnują ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Mógłbyś nawet codzień wrzucać petentów z naklejką na autorski tag. Jak by pykło to sam ci kupię 1000 naklejek (
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@derko123: Zawsze mnie zastanawiało czemu tam praktycznie ciągle jest normalny parking i komplet aut, kiedykolwiek tam bym nie był to zawsze coś stoi. Te znaki zakazu parkowania to chyba najbardziej ignorowane znaki w Katowicach, a to centrum miasta, koło galerii i pomiędzy dwoma węzłami komunikacji miejskiej gdzie zawsze dużo ludzi chodzi.
  • Odpowiedz
@Sebastian_II_Mordeczka: Ja nie dzwoniłem, chociaż mnie to wkurzało. Do czasu aż pewnego razu musiałem iść ulicą, bo nie było miejsca na chodniku, a jakiś samochód z tyłu na mnie zatrąbił i babka się zaczęła drzeć, że idę ulicą XD wtedy coś we mnie pękło
  • Odpowiedz
@krzysiulek: @derko123: Przed likwidacją dworca też tam był zakaz? Bo faktycznie odkąd pamiętam praktycznie to miejsce zawsze funkcjonowało jako parking. A ludzie idący między Sokolska-Skargi i tak przechodzą od razu przez przejście (to co pokazujesz) po skosie od strony wjazdu do Supersam. (Pewnie też z powodu przyzwyczajenia że od zawsze tam auta stoją :D)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pawlosek: Ten zakaz stoi tam bardzo długo, nie tylko od likwidacji dworca. No ludzie chodzą tam na skos przez ulicę bo to tylko dojazd do podziemnego parkingu, a szeroka ta ulica jakby nie wiadomo jaki tam ruch miał być.
  • Odpowiedz