Wpis z mikrobloga

No ja cię kręcę. Oglądam to kątem oka, a to zachowanie Elizy po tych pytaniach w parach to mnie tak doprowadza do szału, że aż bym chciała jej lepę sprzedać, żeby się ogarnęła.
Ile ta typiara ma lat?
Dlaczego to ją tak szczególnie obraziło? Może mnie coś ominęło? Z czego ten ból dupy? Czy to kwestia tego, że nie wyobraża sobie, że nawet przychylni jej ludzie mogą w niej dostrzegać jakiekolwiek wady? Jak jej relacje musiały do tej pory wyglądać w takim razie xD?
I siedzi obrażona, powtarza jedno i to samo, jak zdarta płyta. Próbujesz wytłumaczyć, a tu jak grochem o ścianę,
Taką to trzeba bardzo kochać, bo inaczej to nic tylko wystawić za drzwi. Panna "WCALE SIĘ NIE OBRAZIŁAM".
I jeszcze zrobi na złość.
Ja mam wysoki próg tolerancji i raczej komentuję te bzdurne zachowania uczestników dla zabawy, nawet Elizka do tej pory mnie jakoś nie zraziła, ale chyba nic mnie tak nie triggeruje, jak to... Jak to... Nawet NIE WIEM jak określić takie zachowanie, bo nie mieści się w skali jakiegokolwiek zachowania dorosłego człowieka xD
#hotelparadise
  • 7
  • Odpowiedz
@opioidowa: ona ma 19 lat, imo nie powinno się jej rozpatrywać w kategorii dorosłego człowieka. Może ona jeszcze rośnie albo dojrzewa i ma burzę hormonów w organizmie? #!$%@? ją wie. Do tej pory jak ją chłopak zdenerwował, to nie dawała odpisać lekcji albo tańczyła z innym na dyskotece, a teraz znalazła się w świecie dorosłych i nie wie jeszcze jak sobie radzić.
  • Odpowiedz
@Marjaewa: Ale tego właśnie nie kumam. Chociaż faktycznie, może się jej płat czołowy jeszcze nie rozwinął do końca, to w sumie możliwe, chociaż i tak spodziewałabym się po kimś w tym wieku więcej... Natomiast... Jak sobie siedzą i powtarzają nawzajem jacy to są toksyczni, jacy to są zepsuci, jakie mają ciemne plamy na duszach - to jest git. (Co więcej jakby zdają sobie sprawę, że nie tylko oni sami, ale ta
  • Odpowiedz
@opioidowa: Aaaa... No dobra, dooglądałam dalej. Przynajmniej przeprosić potrafiła. Chociaż JJ musiał najpierw posypać głowę popiołem, jakby nie wiem co jej zrobił xD

Może faktycznie to ta dziecinada, ale brrr... Aż mnie ciary przeszły.

(...)
Dooglądałam jeszcze dalej. Jestem zdezorientowana kompletnie tym zachowaniem "idź spać do niej" - "chodź do łóżka" xD Czy tam jest chociaż chwila autorefleksji? xD

Już wolałam jak Elizka była sukowata dla innych, niż jak odjebuje takie
  • Odpowiedz
@opioidowa: no zachowuje się jak dwulatek w okresie buntu, ale ja to zwalam na karb jej wieku. U Dżeja nie ma na co zwalić, on ma 26 lat i też gada o tej toksyczności jakby się urwał z gimnazjum.
  • Odpowiedz
@opioidowa: dla mnie to normalne zachowanie laski, która ma duże powodzenie - zawsze wszyscy skupiają się na jej zaletach, a jak ktoś raz powie o wadzie, to uważa to za osobistą tragedię, bo nie była świadoma, że ma jakieś wady
  • Odpowiedz