Wpis z mikrobloga

Lepsze kilka minut męki, niż co najmniej 18 lat xD


@FrauWolf: przykre musiałaś mieć dzieciństwo, jeśli uważasz, że wychowanie dziecka to męka. dla mnie rodzicielstwo to najlepsze co mnie dotąd spotkało a lvl prawie 40 u mnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kaczypawlak:

dziecko możesz oddać w oknie życia dzbanie¯_(ツ)_/¯

No tak, niech cierpi całe życie. Chyba, że go ktoś adoptuje we wczesnym dzieciństwie i będzie żyło szczęśliwie w kłamstwie do czasu.
  • Odpowiedz
No tak, niech cierpi całe życie.


@van-der-staas: jak pójdzie ktoś do woja pod przymusem, bo głupie baby tak chciały to się nikt traum nie dorobi, wcale albo nie zostanie kaleką¯\_(ツ)_/¯ nie wiem co gorsze poród czy widzisz jak twoich kolegów pocisk rozwala na strzępy a kończyny w tym twoje latają w różnych kierunkach #pieklokobiet a te dramaty jak po pijaku zaruchałeś i musisz płacić nawet 26 lat a tamta jędza też
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
jak pójdzie ktoś do woja pod przymusem, bo głupie

baby tak chciały
@Kaczypawlak: Co ty człowieku pieprzysz, na ukrainie to kobiety wysłały mężczyzn do wojska/zabroniły wyjazdu z kraju? Jeśli, niż daj, w Polsce była taka sytuacja to kobiety każą ci iść walczyć za kraj czy jednak będzie to rząd? Na cholerę szukacie sobie wrogów tam, gdzie ich nie ma?
  • Odpowiedz
Co ty człowieku pieprzysz, na ukrainie to kobiety wysłały mężczyzn do wojska/zabroniły wyjazdu z kraju?


@Silmarils: u nas są takie feministki i inne babska z #pieklokobiet

Jeśli, niż daj, w Polsce była taka sytuacja to kobiety każą ci iść walczyć za kraj czy rząd? Na cholerę szukacie sobie wrogów tam, gdzie ich nie ma?


@Silmarils: sam to robisz ja tylko stwierdzam fakty, skoro faceci nie mają prawa się wypowiadać w
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
sam to robisz ja tylko stwierdzam fakty, skoro faceci nie mają prawa się wypowiadać w temacie aborcji to kobiety w kwestiach wojskowych, skoro i tak nie pójdą w kamasze

@Kaczypawlak: Nie odpowiedziałeś na pytanie. Kobiety cię do tego wojska wsadzą czy rząd? Co mają do tego feministki, skoro nie przepchnęły żadnej ustawy, która posyła cię do obrony kraju w razie takiej potrzeby? Napiszę raz jeszcze, na siłę szukasz sobie wrogów nie
  • Odpowiedz
Nie odpowiedziałeś na pytanie. Kobiety cię do tego wojska wsadzą czy rząd?


@Silmarils: kobiety chcą poboru, w tym te najgłośniej drące japę. Do władzy też by się dopchały

Co mają do tego feministki, skoro nie przepchnęły żadnej ustawy, która posyła cię do obrony kraju w razie takiej potrzeby?


@Silmarils: za to lobbują(σ ͜ʖσ)

Napiszę raz jeszcze, na siłę szukasz sobie wrogów nie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
za to lobbują

@Kaczypawlak: No i w tym rzecz, część sobie lobbuje (część, powtarzam, nawet nie większość, bo pozostałą część tworzą lobbujący mężczyźni), ale nic poza tym i na tej podstawie twierdzisz, że baby wysyłają mężczyzn do wojska? Walczysz z jakimś nieistniejącym wrogiem zamiast podziękować partii rządzącej i rzucasz hasłami, które nie mają żadnego związku z moim pytaniem xD Powodzenia z takim podejściem, na pewno coś się ugra
  • Odpowiedz
czlowieku ochłoń. To tylko przytyk do babki, ta riposta jest oczywiście tak samo absurdalna jak komentarz babki.

Serio, to nie jest manifest antyaborcyjny.


@NieBendePrasowac: ja tam spokojny jestem, ale tamte babki to nie, jestem na bieżąco co tam odwalają.
  • Odpowiedz