Wpis z mikrobloga

Jakie macie sposoby na to kiedy nic wam się totalnie nie chce? Od tygodnia moja dieta składa się głównie z chipsów, jeżyków i ciasta piernikowego z Biedronki. Już mi się ręce zaczynają trząść xD

Projekty na studia nawet nie zaczęte, w pracy terminy przesuwane już po kilka razy. Większość dnia prokrastynuje, a wieczorem klasycznie jest mi źle, bo tyle czasu zostało zmarnowane. Eh.

Dziś miałam wolne cały dzień i jedynie udało mi się posprzątać (mniej więcej) w pokoju. Czuję się jak zombie. Kiedyś miałam mnóstwo motywacji i mogłam siedzieć pół dnia nad książkami, a teraz czuję wstręt do.. w sumie wszystkiego, nie chce mi się nawet na dwór wychodzić.

#prokrastynacja #pomocy i taguje jeszcze #depresja, bo pewnie wiecie jak się wyrwać z tego marazmu :))
FreakingAwesome - Jakie macie sposoby na to kiedy nic wam się totalnie nie chce? Od t...

źródło: comment_1648323521Rv7zsbcfD8JBgvav4z1mPM.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@FreakingAwesome: krótka sesja świadomego oddychania, wypisanie listy rzeczy do zrobienia na kartce (wszystkich, można podzielić na podpunkty), zdrowe zakupy, jak nie masz siły gotować to zamawiaj domowe obiadki dopóki nie poczujesz się lepiej i daj sobie dzień na pobycie ze sobą w spokoju i uważności. I zacznij witaminy jakieś łykać na wszelki wypadek. Po prostu przemęczenie dało się we znaki. Nawet jeśli fizycznie nic nie robisz, psychicznie katujesz się myśleniem o
  • Odpowiedz
@FreakingAwesome: jedzenie ma wpływ na samopoczucie, jak czasami mi zasmakują chipsy i codziennie jem paczke przez tydzień-dwa popijając puszką coli to też mi siada samopoczucie.
Zdrowa dieta jest chyba ważna dla psychiki, a nie tylko dla ciała jakby sie mogło wydawać.
  • Odpowiedz