Wpis z mikrobloga

@Shatter: hmm, no nie wiem, co roku i tak Oscary cieszą się zawsze popularnością. Ale faktycznie zazwyczaj odwala się coś dziwnego. Ostatnio jest moda na te roasty gwiazd przez komików, jakie robił np Gervais na Złotych Globach, więc no gwiazdy powinny być przyzwyczajone do coraz mocniejszych tematów. Moim zdaniem też żart za gruby, ale widać w sumie było, że Will się zaśmiał z tego, ale mina jego żony była mocno nietęga
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@prestidigitator86:

Nawet ten kadr co wstawiłeś przemawia na moją korzyść bo dokładnie widać jak są ustawieni względem siebie. Rock nogi szeroko, biodra w tyle z rękami za plecami żeby się nie plątały, głowa odchylona do przodu. I ta końcowa pozycja Smitha ze sztywno napiętą prostą jak drut ręką, która pozwala w ten sposób kontrolować odległość. A o skrzywienie się to chodziło mi o grymas po ciosie a nie ten udawany w
  • Odpowiedz
@Randomowy_smieszek: Śmiech przez łzy, słyszałeś kiedyś o tym? Jak zostajesz postawiony w niezręcznej sytuacji to próbujesz zachować fason szczególnie przed publicznością. Tak wygląda szok. Takie podstawowe reakcje trzeba tłumaczyć.
  • Odpowiedz
Każdy kto chociaż raz w życiu solidnie dostał w morde powie Ci, że to ustawione.


@prestidigitator86: Nie wziąłeś pod uwagę tego, że Will Smith to #!$%@? a nie bokser. To, że w filmach ładnie się #!$%@? nie znaczy jeszcze, że w rzeczywistości cokolwiek umie.
  • Odpowiedz
@bircov: Prawdopodobnie umie znacznie więcej niż przeciętny mężczyzna. Kilka miesięcy trenował boks przed rolą Muhammada Alego.
  • Odpowiedz