Wpis z mikrobloga

Pod koniec pierwszego tomu #!$%@? się tak że dalej wchodzą tylko ci co lubia teen drama. Przecież to zmierzch tylko w innej scenerii


@FormalinK: to jeszcze nie jest największy problem
tam gorsze jest to że w pewnym momencie staje się tak przeraźliwie przewidywalna - chyba w 3 tomie byłą akcja z tą dziewczyną w wiosce co ją do pala mieli na noc przywiązać... aż sobie w tym miejscu notatkę zrobiłem co
@Whoresbane: sam kupiłem całość rok temu, bo czytałem dawno temu do bodaj 6 książki pożyczone, a chciałem mieć cały cykl na półce. Skończyłem czytać wszystko tydzień temu i tak jak Malowany człowiek jest super, Pustynnia włócznia ok, tak później jest niesamowite lanie wody i ogólnie rzecz biorąc równia pochyła.
@Whoresbane: akurat Cykl demoniczny to moja jedyna styczność z FS. O ich syfiastości dowiedziałem się dopiero z Twoich wpisów, ale nawet głupi ogarnie, że coś jest nie tak patrząc na to nowe wydanie Pustynnej. Jakby chcieli to wystarczyłoby dać więcej linijek na stronę i by z palcem w dupie zrobili tomiszcze pokroju Malazańskiej lub Koła czasu, ale tylko idiota nie skorzystałby z okazji i wziął 70 zamiast 140 za książkę.