Wpis z mikrobloga

Czy znacie jakieś narzędzie, do którego mogę wrzucać po API (lub w inny sposób, ale z minimalnymi opóźnieniami) zadania, a to narzędzie ułoży mi z tych zadań planowanie?

Każde zadanie ma 3 parametry:
- deadline - data
- budżet godzinowy
- przypisany zespół

Narzędzie powinno pozwalać wprowadzić informacje o zespole:
- jakim budżetem dysponuje zespół
- w jakich dniach zespół nie pracuje

Na co dzień korzystamy z #trello i Redmine, wpisujemy tam zadania z parametrami jak powyżej, ale niestety ręcznie to można sobie poplanować co najwyżej na kilka dni do przodu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie chcemy na ten moment rezygnować z żadnego z tych programów. Nie chcemy też nigdzie przepisywać zadań, chcemy automatycznie wrzucać je do narzędzia (skrypt do tego sobie napiszemy) i zobaczyć, czy z zadań o zadanych parametrach da się skleić planowanie, które zmieści się w deadline'ach. Jak się nie sklei to sobie poprawimy zadania, aby narzędzie mogło ponownie przeliczyć.

Czuję, że wynajduję koło na nowo i wiem, że np. Asana ma takie coś, ale nie chcemy aktualnie zmieniać programu do zarządzania pracą, chcemy tylko moduł planowania. Ktoś coś?

#pracbaza #lifehack #protip #programowanie
Pobierz ecco - Czy znacie jakieś narzędzie, do którego mogę wrzucać po API (lub w inny sposób...
źródło: comment_1648486493gvHufmqhsVqchuHayI05CC.jpg
  • 2