Wpis z mikrobloga

@PiesLat2230: Ja #!$%@?, motocykl z 2016 roku na gażniku. To ja mam 15 letniego japończyka na wtrysku a uważam że to juz stare moto.
Daj sobie spokój z czymś takim. W samochodzie też jeszcze ssanie odpalasz przy kierownicy?
  • Odpowiedz
@PiesLat2230 właśnie po co kupić motocykl do którego czujesz obrzydzenie? Nie lepiej znaleźć coś co powoduje szybsze bicie serca i banan na mordzie? Twoja kasa, twoja decyzja, z budżetem 6.5k jak poszukasz to znajdziesz coś lepszego. Chińczyki są dobre, najbardziej narzekają na nie ludzie którzy żadnego nie mieli. Z wzrostem 185 masz jeszcze cięższe zadanie znaleźć coś na czym nie będziesz wyglądać jak na psie. Ta honda to jest najgorszy orzykład właśnie.
  • Odpowiedz
właśnie po co kupić motocykl do którego czujesz obrzydzenie? Nie lepiej znaleźć coś co powoduje szybsze bicie serca i banan na mordzie? Twoja kasa, twoja decyzja, z budżetem 6.5k jak poszukasz to znajdziesz coś lepszego. Chińczyki są dobre, najbardziej narzekają na nie ludzie którzy żadnego nie mieli. Z wzrostem 185 masz jeszcze cięższe zadanie znaleźć coś na czym nie będziesz wyglądać jak na psie. Ta honda to jest najgorszy orzykład właśnie. Wąski,
  • Odpowiedz
@PiesLat2230 bzdura. Ja się z 650 przesiadłem na 125 bo mi się podobała poprostu , na miasto nie potrzeba niczego więcej. Tu masz solidną maszynę, 6 biegów, wałek wyrównoważający żeby nie było drgań, ledy, cały ze stali. Produkowany w dobrej fabryce. Niestety poszły w górę w tym roku, ja kupiłem za 7k z 2018 , dziś są po 12.
Zobacz też Junaka m11 cafe, Rometa SCMB125. To są dobre maszyny pozbawione większych
Kick_Ass - @PiesLat2230 bzdura. Ja się z 650 przesiadłem na 125 bo mi się podobała po...

źródło: comment_1648584278pkYZDpY4K4IBqo3fYp4CJY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz