Wpis z mikrobloga

@tomy86: Długość, nastromienie. itp. Chyba bardziej poleciłym Ci do Szklarskiej, bo na Kaspro...ruszyły SkiPassy więc będzie #!$%@? ludzi i lansiarzy #!$%@?...wiec wiecej bedziesz stać w kolejce do kolejki :F. Kidy chcesz jechać ?
  • Odpowiedz
@uysy: własnie chce ominąć termin sylwestrowy bo wiadomo jaki target wtedy wali na stok. Planuje przełom stycznia i lutego. To wyjdzie chyba jeszcze przed feriami. Jadę z wybrzeża więc miejsce tak na prawde nie ma znaczenia bo wszędzie mam daleko ;)
  • Odpowiedz
@tomy86: otaguj mnie z tydzien przed wyjazdem, to CI powiem jakie są warunki :p. Aczkolwiek, pewnie chcesz zaklepać nocleg wczesniej ?:D
  • Odpowiedz
@uysy: co do kolejek czy są to zawsze można podejrzeć na kamerce a o warunkach na stoku - zajrzeć na stronę tylko co z tego jak noclegi trzeba zaklepać wcześniej.

  • Odpowiedz
@tomy86: Znam człowieka :D. A tak serio, znam chłopaków z TOPRu (szkoliłem sie u paru:P), znajoma mieszka w Zako (często w dzien ma wolne i buja się z nartami). W Karkonoszach znam chłopaków z GOPRu, szkoliłem sie u paru. No i sam tez mam zamiar się bujać dużo. Bo w zszłym roku #!$%@?łem się w górach na nartach i całą zime na dupie siedziałem :D.
  • Odpowiedz
@uysy: własnie przeglądałem bloga ;p szacun za miłośc do gór

A sam jako doświadczony narciarz co powiesz o Szklarskiej? Chodzi o jazdę bo wieczorne plątanie się po mieście do sprawa drugorzędna.
  • Odpowiedz
@FestDziarskiHenk: jak się dostać pod wyciąg z miejscowości które proponujesz na nocleg? Dysponując autem jak patrzę (po mapie) najbliżej jak można się dostać to i tak 10-12km od 'noclegu'
  • Odpowiedz
@tomy86 Jeżdzą ichniejsze pksy (2€ za dojazd z Liptovskiego) nie wiem jak aktualnie, bylem tam 2 lata temu.

Autem jest chyba z 15 km. Ale jest sporo parkingów pod górą, spod której skibusy jeżdzą co 15/30 minut - w zależności od godziny.

Ewentualnie możesz się podpiąć pod jakąś wycieczkę (student travel tam jeździ, można trochę oszczędzić na noclegach, karnetach i dojeździe :) )
  • Odpowiedz