Wpis z mikrobloga

Czy przekomentator dzisiaj pisał głupoty o dostępie do broni??

TAK

Wczoraj nasrał kilka ładnych wpisów, ostatni z cyklu w przeciągu 15 godzin. Dziwnym trafem coraz więcej hoplofobów widuję na tagach broń i strzelectwo.

Myślę że czas największe brednie jakie piszą wytłumaczyć, a wszelkie kłamstwa i pomówienia - wypunktować.
W gwoli wyjaśnienia - ja jestem na początku drogi starania o zezwolenie, aktualnie jestem członkiem Braterstwa, osobiście czekam na info o potencjalnej zmianie przepisów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wczoraj nawet przez przekomentatora zostałem wyzwany od takich co by zezwolenia nie dostali, na screen otrzymanych nagłówków maili powiedział że to zrobione w paint - udowadniać poprzez udostępnianie danych osobowych nie zamierzam.

Przejdźmy zatem do rzeczy własciwej, przejrzyjmy posty z dwóch dni.

Prywatna broń palna w rękach obywateli nie ma znaczenia, absolutnie najmniejszego znaczenia w przypadku konfliktu zbrojnego. Robotę na polu bitwy robią rakiety, drony, czołgi, samoloty, śmigłowce oraz co najważniejsze wywiad wojskowy i cywilny.


Po pierwsze to wywiad cywilny był w PRL, jakoś nie kojarze żadnej cywilnej służby wywiadowczej ( ͡° ͜ʖ ͡°) A broń palna jak widać ma znaczenie, również odstraszające nie koniecznie dla żołnierzy, ale również dla maruderów. Jak jesteś gnidą i chcesz wykorzystać okazje to licz się z tym że samopomoc sąsiedzka odstrzeli ci dupe gdy będziesz chciał okraść nie pilnowane domy.
Wojna w ukrainie pokazuje że czasem WOT czy "partyzantka" złożona z ochotników może się udać, zwłaszcza gdy walczy się w miastach lub dogodnym terenie a przeciwnik jest idiotą. Tu jest głęboki temat z widzenia taktyczno - strategicznego i możnaby się na ten temat rozpisywać, ale po cóż skoro wojna na Ukrainie dobitnie pokazuje wartość bojowo - moralną ochotników, a przekomentator jak zwykle wymyśla sobie pod teze.

Tezę o pro obronnych właściwościach podejścia : 'kałach w każdej zagrodzie' forsują i tak konfiarze i inni narodowcy, którzy nigdy broni do ręki dostać nie powinni ze względu na ograniczenia intelektualne.


[potrzebne źródło]. Na takie oszczerstwa to nawet ciężko jakoś sensownie odpowiedzieć, wyzywanie wszystkich dookoła od swoich przeciwników politycznych i umniejszanie ich intelektu. Wot, kulturalna, elokwentna i tolerancyjna lewica, której przedstawicielem jest przekomentator.

Ponadto Polacy nie chcą broni w domu, bo i teraz każdy mógłby takową mieć.


28.02.2022, w obliczu dramatycznych wydarzeń na Ukrainie, do sekcji sportowej KS Amator zapisało się rekordowe 216 nowych osób, zainteresowanych przeszkoleniem z obsługi broni palnej i uzyskaniem własnego pozwolenia. a to tylko jedno Braterstwo. Polacy nawet nie wiedzą często że dostęp do broni jest łatwiejszy niż kilka lat temu, ja się dopiero pocztą pantoflową od wuja dowiedziałem i teraz oprócz mnie to mój ojciec zamierza sobie wyrobić pozwolenie. Ludzie często nie wiedzą jak to wygląda z przepisami bo może by i chcieli, ale słyszeli że posiadać nie można no to trudno, to nie jest sprzęt pierwszej potrzeby bez którego się zginie w czasie pokoju.

Niech żaden dzban nie wyjeżdża z tezą, że broń sportowa to wielkie ograniczenie i nie rzuca porównania, że start w zawodach strzeleckich to takie ograniczenia jakby wymogiem posiadania prawa jazdy było cotygodniowe jeżdżenie na tor rajdowy.


Bo? No tak, najprościej odrzucić argument mówiąc że ten kto go użyje to dzban. Problem solved, pora na excela, alt rightowcy zabójcy zaorani hehe.
Ze swojej perspektywy, lecz widziałem wiele podobnych wpisów na wykopie - ludzie nie chcą udawać, chcą być praworządnymi obywatelami którzy nie muszą udawać sportowców, nie muszą się tłumaczyć po co im broń, nie chcą latać na zawody, nie chcą wspierać leśnych dziadów w PZSS. I tak, mozna to porównać do wymogu startu w corocznych zawodach na kilka startów na torze, aby nie stracić prawa jazdy. Bo w taki sam sposób to działa - nie ma cie w kraju? Sory przestępco PZSS cofa członkowstwo, WPA zaraz cofnie zezwolenie, oddawaj gnata.

Obecne przepisy są idealne moim zdaniem. Są pewne wymogi formalne, ale nie ma zasady uznaniowości.

xD O jakim zezwoleniu mówimy?

Tak, więc osoby jęczące i tak pewnie broni by nie dostały w każdych warunkach.

Mam wrażenie że wszystkich wyzywasz od chorych psychicznie bo sam masz problemy ze sobą, albo jak pies ogrodnika - tobie nie dali zezwolenia to inni tez nie mogą mieć łatwej drogi. Uprzedzając argument wyzywania mnie od chorych psychicznie - dwa lata temu miałem okresowe badania w kolejowej medycynie pracy, przeszedłem, a to najbardziej rygorystyczne badania pracy w polsce ;)

A na koniec pytanko. Ilu z tych krzykaczy masujących swoje małe prządło do kałachów czy tam innych glocków, kupiło sobie chociaż wiatrówkę, albo czarnoprochowca? Tu też logika napaleńców jest powalająca.

Zwolennicy dostępu do broni powtarzają : hurr durr czarnoprochowiec ma moc jak współczesna broń, a nikt się po ulicach nie strzela. więc dlaczego muszę mieć pozwolenie na kałaszka?

Heh, skoro czarnoprochowce są rzeczywiście takie mocne i skuteczne jak broń współczesna, to czemu sobie takiego czarnoprochowca nie kupią po prostu. Przecież to taka sama broń, a zezwoleń nie trzeba.


Bo mimo że się starasz, ludzie, wykopki, forumowicze, klubowicze to nie jedna osoba a zbiór, w dodatku narzekanie na stan dróg nie obliguje cie do posiadania auta. Narzekanie na stan służby zdrowia i transferowanie pieniędzy z NFZ nie obliguje cie do chorowania. Już pomijając fakt że smutne jest twoje życie skoro musisz wyzywać ludzi którzy mają jakąś tam pasje i chcą ułatwiać dostęp do niej dla innych od posiadaczy małego penisa xD

#codziennesprawdzanieprzekomentatora #bron #strzelectwo #neuropa
Pobierz ButtHurtAlert - Czy przekomentator dzisiaj pisał głupoty o dostępie do broni??

TAK...
źródło: comment_1648628074tIhviJJPJDE8Os9lj6mIn8.jpg
  • 11
@Ranger: Też daleki jestem od teorii spiskowych ale coraz bardziej mam takie wrażenie xD Śledzę ten tag jakoś od pół roku no i od miesiąca max jest taki wysyp kilku lewicujących(patrząc po innych wpisach) wykopków którzy #!$%@?ą kilkoma wpisami dziennie jak to polacy nie potrzebują broni i w ogóle wszyscy to debile byśmy się zabili. W dodatku to sa chamskie wpisy posiadające tezy z dupy, pomówienia czy zwykłe oszczerstwa.