Wpis z mikrobloga

#wawer #warszawa
Mirki drogie
Gdzie dzwonić/udać się ze skręconą kostką?
Problem taki, że nie pierwszy raz ta sama kostka, w ten sam sposób. I boli jak cholera
Wszystko pozamykane albo oferują mi wizytę za parę tygodni (,)
Wypada po prostu się poddać i iść z tym gdzieś na SOR?
Ostatnio u jakiegokolwiek lekarza chyba z 10 lat temu byłam i nie ogarniam
  • 10
Problem taki, że nie pierwszy raz ta sama kostka, w ten sam sposób. I boli jak cholera


@Ranfun: Problem powstal wczesniej. Niby glupio to zabrzmi ale dziala. Jak po skreceniu nie usztywnisz tylko normalnie "przechorujesz" to beda problemy w przyszlosci. Wiem co mowie (obie skrecone kostki, oba kolana rozwalone-jedno po operacji, i oba barki wybite :P)

Z lewa kostka mam problemy do tej pory. Byla kiedys skrecona i nie poszla do
@gorzki99: ja po usztywnieniu mam problem do dzisiaj - non stop skręcona , z drugą nogą poszedłem do fizjoterapeuty sportowego i mówił że największa zbrodnia to właśnie szyna gipsowa, że ta noga musi się regenerować sama. Drugą noga elegancko po gojeniu się "na sucho" i potem rehabilitacji.
ja po usztywnieniu mam problem do dzisiaj - non stop skręcona , z drugą nogą poszedłem do fizjoterapeuty sportowego i mówił że największa zbrodnia to właśnie szyna gipsowa, że ta noga musi się regenerować sama. Drugą noga elegancko po gojeniu się "na sucho" i potem rehabilitacji.


@Pajakoss: Czyli jeden rabin powie tak a drugi nie :PP

Moze to tez zalezy od tego jak skrecona?

Moja prawa byla skrecona serio paskudnie. Wlasnie
@gorzki99: ja miałem dyslokację z nastawianiem zastrzyki itp, noga 90 stopni od pozycji standardowej

Ale leczenie u lekarza który stawia chłopaków z Arki Gdynia więc raczej na tych kontuzjach się zna
ja miałem dyslokację z nastawianiem zastrzyki itp, noga 90 stopni od pozycji standardowej


@Pajakoss: Ja nie wiem co mialem. Ale sie dowiedzialem ze sa 3 sciegna w stopie :PP

Gips, zastrzyki itp. Wierz lub nie ale teraz problemow z prawym stawem skokowym nie mam - w porownaniu do lewego.

A tak heheszki to nie zapomne stwierdzenia lekarza na sor: "A to nie wiedzialem ze juz wiosne mamy".
Siedzialem na sor w
@gorzki99: ja skakałem w koszu w dwutakcie i upadłem na bok stopy całym ciężarem, dość typowa sytuacja.
Z SORami i PRami mam negatywne doświadczenia a racji obecnego sportu byłem tam dość często na szycia xd
@Pajakoss: Jak widac w naszych przypadkach:
Sport to zdrowie :DDD

A o sorach mi nawet nie mow. Tylko ze duzo zalezy od tego gdzie trafisz.

Pomimo ze nie lubie wijac na sor to jak pewnej niedzieli mialem cisnienie prawie 200 na 160 to sie zaniepokoilem. I po godzinie siedzenia na kanapie - robienia niczego - dalej to samo.
No to pojechalem na sor. Jak zobaczylem co sie tam odwala to pojechalem