Wpis z mikrobloga

@Jarkendarion:

No i temat błyskawicznie zszedł na terminologię xD

A szkoda, bo to bardzo ciekawa kwestia: walka rozumu z instynktami. Człowiek jest istotą stadną, odczuwa potrzebę bliskości, ma niezwykle silny instynkt prokreacji, seks jest potrzebą fizjologiczną i tak dalej. To nie jest tak, że podejmuje się decyzję o położeniu lachy na relacjach z kobietami i wszystko jest cacy. Tak łatwo to nie ma xD.

Jest wąskie grono szczęśliwców, którzy mają szczerze
MGTOW


@ChareimUu: Men Going Their Own Way - bardzo zdrowa reakcja wielu facetów co próbowali mieć kobiety, często rozwodników, facetów co coś w swoim życiu zrobili i uznali.. zwłaszcza jak mają np. 50 lat i libido już nie to - że gra nie jest warta świeczki. Że czas spędzony na kobiety, zwłaszcza jak mają tyle lat najzwyczajniej nie jest tego wart bo nawet jak coś zdziałają to więcej spędza na to
@Jarkendarion: ale bzdura, problemem jest to, że to właśnie normicy, którzy ciągle są w związkach, mają 10+ lasek na koncie zaliczonych przychodzą i #!$%@?ą przegrywom takie frazesy
- "związki nie są takie fajne" (dlatego byłem w 3 kilkuletnich związkach)
- "ruchanie jest przereklamowane" (dlatego dużo rucham jak mam okazje)
- "musisz być szczęśliwym sam ze sobą w samotności" (co z tego, że jesteś 30 letnim przegrywem bez znajomych i baby, ja