Wpis z mikrobloga

@stray_dog: Od kiedy muzyka ma szokować? Muzyka ma być na poziomie, ma wzruszać, wywoływać emocje smutek lub radość, dodawać energii albo uspokajać a nie machać mi #!$%@? przed oczami chyba mylisz artystów ze zbokami
  • Odpowiedz
@stray_dog: Nie ma czegoś takiego jak tabu jeżeli ludzie będą ścigać się w tym co jeszcze można pokazać, może niech ktoś sobie coś zrobi podczas występu to dopiero będzie show przecież to totalne szaleństwo, głupotą jest branie w tym udziału bo dobra muzyka sama się broni nie trzeba wypruwać sobie flaków na scenie ani przebierać się za małpę, to zwyczajne zaburzenie psychiczne co dotknęło tych ludzi typu Szpak czy Margaret i
  • Odpowiedz
Jeżeli ktoś taki jak Szpak mnie #!$%@? to jego nie słucham


@Opportunist: No i na tym mógłbyś zakończyć, a jednak prujesz się i wylewasz gorzkie żale, bo ci się jego strój nie podoba i jak on śmie taki mieć xD
Nie rozumiem, to wyśmieję i obrażę. No gratulacje
  • Odpowiedz
@stray_dog: Powiem tak, jakby mój ulubiony artysta pokazał siura podczas występu to szczerze czułabym się niezręcznie i raczej bym się od niego odsunęła, po prostu straciłby mój szacunek ale może mężczyźni takie rzeczy inaczej odbierają nwm
  • Odpowiedz
@stray_dog: Na mnie robi takie coś wrażenie ale negatywne może faktycznie jestem „wstydliwa” jak to ująłeś albo mam inny poziom estetyki czy jak to nazwać po prostu bardziej czuję się zniesmaczona niż podniecona i bardziej obecny styl Szpaka mnie śmieszy niż szokuje, bo szokującego w tym nic nie ma jest lekko żałosne, mam wrażenie jakby miał zaraz powiedzieć coś w stylu „Ja JowiszJa przyleciał z planeta Jowisz ja artysta ja grać
  • Odpowiedz