Wpis z mikrobloga

Na normalną, cywilizowaną kobietę jak się popatrzysz np. na Ukrainkę i będziesz się na nią tak długo patrzył, aż ona zauważy, że się na nią patrzysz, to albo się do ciebie ta kobieta uśmiechnie albo podejdzie uśmiechnięta i się spyta:

- czy my się przypadkiem nie znamy?

A na p0lkę? Ja #!$%@?... na p0lkę jak na babę jagę, #!$%@?. Nie, na p0lkę jak na wygłodniałego bazyliszka który wyszedł na żer, #!$%@?. Spojrzysz się na p0lke-witaminkę, to jak zauważy, że się na nią patrzysz to, #!$%@? albo podejdzie i ci #!$%@? plaskacza za próbę gwałtu albo się spyta:

- co #!$%@?, zasłużyłeś, żeby móc spojrzeć na księżniczkę? Patrzysz się na mnie na p0lkę-witaminkę. Wiesz kim ja jestem, #!$%@?? Nie mam urody #!$%@? ale za to o siebie nie dbam. Mam #!$%@? wymagania. Mam wymagania!

#logikarozowychpaskow #bekaztwitterowychjulek #p0lka
TavarishPiesov - Na normalną, cywilizowaną kobietę jak się popatrzysz np. na Ukrainkę...

źródło: comment_1649060959OggKHzGqL4AoMR9mUXQBOm.jpg

Pobierz
  • 30
@TavarishPiesov Julki dostały incydentu kałowego i zamiast w jakiś normalny sposób odpowiedzieć to śmieją się z wojny.

Te same Julki które są obiektem pożądania Mokebe bo jako nieliczne kobiety chcą z nimi wchodzić w relacje.

Cała ta akcja zresztą jest na rękę Rosjanom, nie udało się skłócić Ukrainy z Polską to uderzyli w ego Juleczek. Wiele wskazuje że to kacapska akcja.
@DonTadeo: Tak szczerze. To wiele #p0lka dostało bólu z innego powodu. A mianowicie ogarnęły, że jeśli z Ukrainy przybywają praktycznie same kobiety to one będą miały coraz mniej do powiedzenia i coraz mniej będą mogły wbrew pozorom na bardzo wielu polach wybrzydzać i księżniczkować. Od pracy po rzeczy tak codzienne i zwykłe tutaj jak traktowanie ich bo uwaga dla wielu może to być zaskoczenie ale za granicą nie traktuje się tak