Wpis z mikrobloga

Nie powinno być żadnego przyzwolenia społecznego na te zezwierzęcone filmiki na TikToku, dlatego zidentyfikowałem ostatnie 3 bohaterki Wykopu i poinformowałem o ich aktywności szkoły, do których chodzą. Apeluję do Was, byście robili to samo. To nasz obywatelski obowiązek. Ja na tej trójce z pewnością nie poprzestanę.

Screen polecam otworzyć w nowej karcie.

Tagi:

Grash-Varrag-Arushat - Nie powinno być żadnego przyzwolenia społecznego na te zezwier...

źródło: comment_1649068695Do7nltmwcmhfB5TvMghZ8C.jpg

Pobierz
  • 372
  • Odpowiedz
@Grash-Varrag-Arushat: uwazam ze jest to takie zachowanie służbysty, nie widze celu, kazdy ma prawo gadac co chce, jestem za pełną wolnoscia słowa, wierze ze prawda obroni sie sama, jak ja nie lubie takich służbystów, jest to odnoga tego samego ze Ci sasiad zaparkowal zle albo cos, wiadomo nie mozna robic walkow i krzywych akcji ale twoje zachowanie to zachowania apartczyka policyjnego, nienawidze policji ( w obecnej formie) połowa jest poporstu skorumpowanymi
  • Odpowiedz
Jesteś skończonym idiotą, bo nawet nie zrobiłeś researchu z jakiego powodu te filmiki powstają. Te dziewczyny zrobiły to w odwecie za NABIJANIE SIĘ Z NASZEGO KRAJU ORAZ WYGLĄDU POLEK PRZEZ UKRAINKI. Specjalnie napisałem dużymi literami żebyś przeczytał konfituro. Na przyszłość zobacz genezę jakiegoś trendu zanim #!$%@? coś tak skrajnie głupiego. Te filmy w żaden sposób nie są szkodliwe.
  • Odpowiedz