Wpis z mikrobloga

Nie powinno być żadnego przyzwolenia społecznego na te zezwierzęcone filmiki na TikToku, dlatego zidentyfikowałem ostatnie 3 bohaterki Wykopu i poinformowałem o ich aktywności szkoły, do których chodzą. Apeluję do Was, byście robili to samo. To nasz obywatelski obowiązek. Ja na tej trójce z pewnością nie poprzestanę.

Screen polecam otworzyć w nowej karcie.

Tagi:

Grash-Varrag-Arushat - Nie powinno być żadnego przyzwolenia społecznego na te zezwier...

źródło: comment_1649068695Do7nltmwcmhfB5TvMghZ8C.jpg

Pobierz
  • 372
  • Odpowiedz
Widzę że pojęcie konsekwencji innych niż prawne jest ci obce


@Fajoski:
Nie stać cię nawet, żeby samemu te konsekwencje wyciągnąć. Łapę do państwa wyciągasz i mnie pouczasz o mądrości xD.
  • Odpowiedz
skoro nie widzisz nic złego w propsowaniu bombingu miast i ludobójstwie, a piętnowanie takich patologii nazywasz atakiem na swobodę wypowiedzi i wycierasz sobie mordę wolnością słowa to krzyż ci na drogę.


@doghunt:
O nie, ktoś powiedział coś co mi się nie podoba. Muszę się zesrać.
  • Odpowiedz
@Grash-Varrag-Arushat: Działanie chwalebne, gorąco popieram. Nie ma nic lepszego niż sprawienie by p0lka wzięła odpowiedzialność za swoje czyny i decyzje. Jednocześnie jednak nie popadałbym w hurra-optymizm w tym kraju simpów ze służalczą mentalnością ujdzie to płazem, dziewczynki napiszą "przepraszam" albo "sorry" na tik-toku i sprawa załatwiona. Chłopa za podobny wybryk w Polsce by #!$%@? z uczelni/szkoły jeszcze tego samego dnia i jeszcze w mediach napiętnowali.
  • Odpowiedz
@Grash-Varrag-Arushat: Te ich nagrania są odpowiedzią na nagranie jakiejś Ukrainki, która nagrała filmik "Moja samoocena gdy widzę polskie dziewczyny". Nie popieram tych nagrań naszych polskich dziewczyn, ale raczej nie dotyczyły one ogółu ukraińskiej ludności tylko tej jednej konkretnej ukrainki.
  • Odpowiedz